Příspěvky uživatele - 71.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kovová podpěra pro růže - jak ukotvit?, 22.1.2014
Tady je můj podrobný návod na kotvení do PET lahví
Pozná někdo prosím co to je?, 7.1.2014
Já měl na mysli Lobelia siphilitica, což je jeden z rodičů L x speciosa.
Poradíte mi název rostlinky?, 30.12.2013
Hoya compacta
Zimovaní kaktusů - scvrkávání opuncie, 27.12.2013
Jak zní konkrétně Vaše otázka?  Jak se zimují opuncie o vánočních svátcích?
Poznáte tuto rostlinu?, 12.12.2013
No to je obojan! Minulý týden o něm byla rozprava v sekci Pokojové rostliny...
Cyclamen kvetení, 4.12.2013
O jaký druh bramboříku se jedná, není moc v teple a na suchém vzduchu?
Domácí katastrofa - ficus, pachira a areca, 4.12.2013
Fikus je napaden červcem - vlnatkou - nutný opakovaný potřik a zálivka účinným preparátem, mospilan nestačí, na kaktusy je nejlepší Confidor či Actara, ani jedno se běžně neprodává, po zdroji pátrejte na kaktusářských webech. Ani jedno nelze použít v... celý příspěvek >
Pivoňka, 15.11.2013
Nenechat uschnout a nepřelévat,  nízkou teplotu, ať nezačnou předčasně rašit. Až je budete na jaře vysazovat,  pupeny jen 2-3 cm pod zem, jinak špatně kvetou.
Pivoňka, 15.11.2013
Teď již nezakoření a mráz je může povytáhnout ze země a usušit. Zasaďte je do květináčů a přezimujte ve sklepě, vysaďte až na jaře. A pivoňky nemají hlízy.
Pryšec běložilný - typ na rozvětvení?, 14.11.2013
20 dní je krátká doba, navíc na podzim není růst moc intenzívní... Vydržte.
Pryšec běložilný - typ na rozvětvení?, 25.10.2013
Přesně tak.
Co to kvete?, 15.10.2013
Renata BINGO!
Cena založení skalky v zahradě, 10.10.2013
Až na ty skalničky v malých květináčcích plně souhlasím. V minulosti vyšlo několik knížek o skalkách a skalničkách, dají se sehnat za pár korun v antikvariátech. Cena skalky pak bude odpovídat ceně kamene a jeho dovozu, což by nemělo být... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 3.10.2013
Podle listů Thunbergia alata, ale ta má žluté nebo bílé květy s výrazným tmavým okem.
Jaké cibuloviny mohu nechat nastálo v záhonu?, 19.9.2013
Paní Lído, mám dojem, že talovíny - mám E.hiemalis a cilicica - vytvářejí list - mají jen jeden - současně s květem. Tvoří jakoby kalich pod okvětními lístky.  Plně souhlasím s tím, že jsou to ideální jarní kytky pod keře, není jich nikdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika