Příspěvky uživatele - 216.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hlizy, 2.6.2015
Jsou hlízy canny indické. Chtějí na slunce a jsou veliké 
Spojeni dvou sudů, 23.4.2015 Obsahuje fotku
"není nejvzhlednější"? Je pochopitelné, že každý má svůj vkus, ale mě se to propojení vrchem nezdá nijak ošklivé. Sice to na téhle fotce není moc ideálně vidět, ale lepší momentálně nemůžu najít.
Spojeni dvou sudů, 23.4.2015
A proč to neuděláte jako spojené nádoby? Mám také dva sudy vedle sebe pod okapem a mám je propojené "20" vodovodní plastovou trubkou a voda perfektně přetíká... stále mám stejně vysokou hladinu v obou sudech.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015
Tak to levnější určitě není, ale cenu už si opravdu nepamatuju. Já ten zdroj použila kvůli tomu, že mi překážel v dílně, jako nepotřebný krám :-)...před mnoha lety jsem bývala "CBčkářka". 
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015
Ke zdroji pro CB (vysílačku) je to stabilizovaný transformátor z 220 na 12V a max. 5 amp.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015
Ano to je přesně ono. 
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015 Obsahuje fotku
Našla jsem ještě jednu fotku, ale moc to tam vidět tky není. Zítra pojedu na zahradu, tak znova vyfotím a večer vložím sem. Omlouvám se, mělo mně napadnout, že mám vyfotit hlavně štítek... a to nejsem blondýna!  Přímo k čerpadlu mám... celý příspěvek >
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015
Děkuji za upozornění... i mne to napadlo, ale zatím to skutečně drží (jedna nádrž 4 roky a druhá 2)...a hlavně bylo to, to jediné, co jsem vymyslela  a zvládla udělat sama.  Až to začne propouštět, budu to muset "vylepšit". Přesto... celý příspěvek >
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015 Obsahuje fotku
...a takhle zalévám z druhé nádrže... tentokrát úplně bez práce-pouze tlakem sloupce vody v nádrži. Pouze otevřu a po chvíli zavřu kouhout. Vodovodní trubka je provrtaná malým vrtákem přesně u každého keříku.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015 Obsahuje fotku
...a pro toho, kdo by potřeboval ponorné čerpadlo do IBC kontejneru, doporučuju tohle. Teď ho budu používat už třetí sezónu a zalívám s ním celou zahradu... je sice na 12 V, ale tlak je přesně na zalévání 
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 13.4.2015 Obsahuje fotku
...a tohle by Vám nestačilo??? Mě to vyhovuje dokonale  Stálo pár korun, těsný dokonale (i při mém dotažení) 
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015
Děkuji  No už mně to nějaký čas láká, ale zatím mám strach, že mám málo "nastudováno" a že to nezvládnu. Přiznám se, že zahradu mám teprve 12 let a když jsem jí kupovala, nerozeznala jsem kopřivu od pampelišky (samozřejmě nadneseno). Nějak... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015
To je nádhera... a přesně o něčem takovém už jsem přemýšlela. Sice plánuju oproti Vám minivoliéru, ale teď už vím, že bude!  O téhle síťce jsem nevěděla a co nejdřív ji objednám. Protože to celé plánuju udělat z plastových vodovodních... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 7.4.2015 Obsahuje fotku
Moc se omlouvám, sáhla jsem po špatné fotce  tahle by měla být už správná
Ochrana hroznů proti ptákům, 7.4.2015 Obsahuje fotku
Nevím sice, jak velký prostor potřebuje uchránit, ale mě proti ptactvu pomohlo u pěti borůvek tohle. Jsou to plastové trubky, koupené v Lídlu, ze kterých se udělá libovolně dlouhý tunel na jahody. No a když jahody doplodí, tunel rozeberu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika