Příspěvky uživatele - 0.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadené listy jabloně, 14.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos se nám na jabloňce Melodii vyřádli snad všechny možné choroby a škůdci. O různých mšicích včetně jitrocelové ani nemluvím, padlí u nových výhodnku mě nepřekvapí, ale asi před měsícem jsme si všimla, že listy mají ze spoda světlé... celý příspěvek >
Jabloň - skvrnité listy, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co může jabloňce být, že má listy takto skvrnité -světle zelené skvrny a někdy i ještě červené? Vesměs se jedná o novější listy, jinak krásně kvetla a obrazila...?
Klematis - žloutnutí listů, 25.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat u plaménku mi od spoda začínají žloutnout listy a mají hnědý okraj. Nevíte, co by to mohlo být a jak rostlinku vyléčit? Koukala jsme na různe choroby clemátisů, ale nemohu to s určitostí poznat.Žádný šedý povlak na... celý příspěvek >
Přerostlé okrasné trávy, 21.4.2015
Donrý den, chtěla bych se zeptat, jak bych mohla zredukovat trsy pampové trávy a dochanu psárkoviého? Nějak moc se mi postupem času rozrostly do šířky. Logicky bych si myslela kus odrýt, ale ty trsy jsou tak tuhé a blízko u sebe, že tam rýč ani... celý příspěvek >
Jak zastřihnout špici stříbrného smrku?, 15.4.2015
Takže tím pádem je to jednodušší, budu stříhat v červnu. Zkrátit terminál mohu i o 1/2 narostlé déky? Nebo je lepší místo střihu to vyštípnout? Terminál pak už neporoste jen boční pupeny a z nich nové větvičky, jestli jsme to pochopila dobře,... celý příspěvek >
Jak zastřihnout špici stříbrného smrku?, 14.4.2015
Děkuji moc za odpověď:-) ještě mi není akorát jasné kdy řez provést? Z různých rad jsme se dočetla, že se dá zkrátit na konci dlouživého růstu o 1/2 a 2/3 a jinde zase, že se má seříznout z jara těsně nad vybraným pupenem- tzn. z toho nového... celý příspěvek >
Jak zastřihnout špici stříbrného smrku?, 13.4.2015
Dobrý den, prosila bych o radu, jak a hlavně kdy mám zastřihnout špici u stříbrného smrčku. Mám ho 3 roky a má na hlavním terminálu přírůstky každý dok více jak 70cm. Prý se to dá nějak zastřihnou, aby rychle nerostl, ale na druhou stranu bych z toho... celý příspěvek >
Bobkovišeň a dírkovitost, 6.2.2015
Děkuji všem za odpověď a rady, na lalokonosce zkusím zaůtočit na jaře s háďaty, eventuelně je možný nějaký postřik či zálivka?  A co mám dělat s těma drobnýma dírkama na listech- to není okusané- takže zas enějaká další choroba? Dírkovitost?
Bobkovišeň a dírkovitost, 4.2.2015 Obsahuje fotku
 a foto -okousané listy
Bobkovišeň a dírkovitost, 4.2.2015 Obsahuje fotku
 moc děkuji za odpověď a ještě se snažím připojit fotky té dírkovitosti. krom dírek jsem si ale všimla i okousaných listů , ale žádného škůdce přitom nevidím?  Co by to mohlo být a jak na tu dírkovitost?
Preventivní postřik proti strupovitosti a rzi, 4.2.2015
Děkuji všem za odpověď. Jedná se o odrůdu Melodie. S listama jsme se byla ptát v zahradnictví a tam mi řekli, že by to mohla být strupovitot, ale samozřejmě na 100% to nevím :-( Listy flekatěly postupně, ne tedy, že by najednou vše zhnědlo a... celý příspěvek >
Bobkovišeň a dírkovitost, 3.2.2015
Dobrý den, chtěla jsme se zeptat v lońském roce se nám na 2 roky staré bobkovišni objevili na listech dírky. Skoro na každém listu jsou nejprve takové 2 tečky světle zelené barvy a pak se udělá dírka, také docházelo k občasnému zežloutnutí někteých... celý příspěvek >
Preventivní postřik proti strupovitosti a rzi, 3.2.2015
Dobrý den, chtěla jsme se zeptat,  loni jsme měli u jabloně problém již od počátku léta ne-li dřív s hnědými skvrnami na listech, posléze list celý zhnědl, ale jablka byla bez poskvrnky. Pravděpodobně se jedná o strupovitost nebo rez,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika