Příspěvky uživatele - 185.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký je to strom?, 14.11.2015 Obsahuje fotku
dobrý deň, moja sesternica si na záhrade zasadila stromček, hovorí že to je čerešňa, ale mne sa vidí nejaká divná. na výšku má asi 2m, ale je to iba rovný prút nemá žiadne bočné konáre. či iba tak vyrástla?  
Planá čerešňa, 2.11.2015
mal som podobný problém zo stromamy, ktoré som vykopal a na druhý rok som ich chcel zaštepiť, neujali sa. ale raz som sa dočítal že pomáha zakoreňovač, tak som to vyskúšal. v plote nám rástla divá slivka, keď sa mi ju podarilo vykopať tak som jej... celý příspěvek >
Vykopanie vtáčnice, 21.10.2015
chcem sa opýtať či je vykopanie vtáčnice niekde na lúke trestné. našiel som si mladý stromček, ktorý by som si chcel zasadiť na mojej záhrade, ale neviem či keď ma niekto uvidí ako ho vykopávam tak či nebudem mať problém 
Dá sa to aj takto?, 8.9.2015
dnes som si prečítal tento článok a zostal som prekvapený že sa to vôbec dá. chcem sa opýtať či aj ja by som si mohol doma normálne naštepiť hrušku na jabloň pretože o hrušky sa pokušame už niekoľko rokov ale u nás sa im nedarí zato jabloniam... celý příspěvek >
Třešeň z pecky... jak na to?, 28.6.2015
urobil som to tak ako ste napísali vo sveráku som kôstky rozluskol ale všetky boli duté. zobral som kôstky asi zo 6 rôznych čerešní, ktoré boli úplne dozreté a všetky po rozlusknuti boli duté a mali tam len takú suchú guľku ale nebolo tam take veľké... celý příspěvek >
Kde je problém, 9.5.2015
včera som ju priadne polial a dnes ráno trochu pršalo takže uvidíme zaital ju tam nechám a potom sa uvidí 
Kde je problém, 8.5.2015
10 rokov čakania a teraz toto. tak to ma veru vôbec nepotešilo 
Kde je problém, 8.5.2015 Obsahuje fotku
dobrý deň, pred desiatimi rokmi som si zasadil kôstku z marhule. vyrástol mi stromček, ktorý som zasadil na záhradu. a teraz po desaitich rokoch v jari 1x zakvitla. veľmi som sa tešil a bol som zvedavý že čo sa na nej urodí, ale kvety vyschli a listy... celý příspěvek >
Štepenie čerešní, 24.4.2015
nie neodstránil som všetky nechal som tam jeden konárik s listami. ranky som nezatieral. zasadil som ho ako prostokorenný. korene sú v dobrom stave normálne nemaju žiadn uvadu. nehnojil som. netienim. v noci su teploty okolo 5-7°C. a vrúble už nemôže... celý příspěvek >
Štepenie čerešní, 23.4.2015
výrastky som odstránil a čerešňu som zasadil na záhradu pretože mám pocit že s tou naštepenou časťou je to čoraz horšie a horšie ale už ju nechám na záhrade a ked sa neujme tak ju nechám tohto roku podrásť a poriadne zakoreniť a na druhý rok ju... celý příspěvek >
Ušľachtilá časť, 23.4.2015
dnes sa mi podarilo nájsť mladú jabloň ktorá bola malá a ideálna. lenže koreň mala tak obrovsky a hlboký že som ju viac zničil pri tom ako som sa ju snažil presadiť ale už si vysadím tie jadierka veď mám čas 
Ušľachtilá časť, 22.4.2015
veď som to aj tak chcel lenže v prírode sa mi podarilo nájsť iba samé divé slivky a čerešne ale žiadne jablone. tak teraz som si dal stratifikovať jadierka z jabĺk tak neviem kedy mi tie s tromy s toho vyrastú 
Štepenie čerešní, 22.4.2015
dal som na nich sáčok ale chcem sa ešte opýtať či tú čerešňu v kvetináči môžem dať vonku na slnko alebo či ju mam radšej držať v dome
Ušľachtilá časť, 22.4.2015
Vaša odpoveď ma potešila. Pred 4 rokmi sme si kúpili dve jablone. Jedná je odroda Gala na podpníku M9 a druhá odroda už neviem aká je ale každopádne su jablka vynikajúce. Lenže stromčeky sú slabé, rástu pomaly a bez opory sa vyvracajú. Konkrétne tá... celý příspěvek >
Ušľachtilá časť, 20.4.2015
čo sa stane ake pri sadení jablone zasypem zeminou aj naštepenú časť? bude to nejako škodiť? 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika