Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Clematis Montana Rubens - jaký má roční přírůstek?, 23.5.2016
Ten je hezký. Nám loni i hezky kvetl, i když to byla jenom malá rostlina a i v těch vedrech udělal přírůstky tak 1-1,5 m. Letos spousty poupat zlikvidovaly ta mrazy, teď otvírá nová, ale slavné to nebude. Ale doufám, že poskočí o to víc v růstu.
Clematis - vadnutí, 23.5.2016
Výsledky po roce. Pink Fantasy zasažen celý, celá nadzemní část uschla. Do konce sezony jsem to ale občas zalila tak jak ty ostatní. Na jaře vykopaný (aby šel na jiné místo), po odkopání už bylo vidět, jak obráží. Teď je na novém místě, výhonky už... celý příspěvek >
Existuje nějaká odrůda rhododendronu, která snese slunné stanoviště?, 23.5.2016
Neporadím, ale na chatě v Jeseníkách rostou a bohatě kvetou už 30 let na plném slunci. Co tak mohlo byt v té době k sehnání? Dnes bude určitě lepší výběr i informace. Nemají žádnou péči, posledních pár let obrané odkvetlé květy, ale ani to ne u... celý příspěvek >
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 23.5.2016
Stará diskuze, ale náměty z ní se dají použít vždycky. Mě napadl první jako něco žlutého k levanduli kontryhel. Když nekvete, tak jeho kulaté listy jsou kontrastem k čárkovité levanduli, je to zase jinak zajímavé. A drobnokvětou růži, půdopokryvnou -... celý příspěvek >
Nejčervenější plamének - klematis, 8.5.2016
Zdravím příznivce těchto popínavek a mám dotaz - který z nich se vám jeví jako nejvíc ČERVENÝ? Ne nafialovělý, ne tmavě růžový, ale pěkně červený. Díky za názor.
Úzce sloupovitý strom, 27.4.2016
Některý sloupovitě rostoucí muchovník? Obelisk, Rainbow Pillar? Sloupovité dřišťály? I když to má ostny, asi ne. Mříž a popnout je klasika.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Jakou odolnost proti chladu má rybíz v květu? To jsem se radovala, jak mi letos krásně kvete i na spodu, radost pohledět.
Pestovanie jahod v prepravke, 26.4.2016
Nemám věž z přepravek, ale jenom přepravky s jahodami. (Máme jahody naprosto všude, kam se daly dat, po celé zahradě.) Chce to hodně hlídat zálivku, ale rostly tam a plodily. Ve městě jsem mívala na balkoně jahody v truhlíky, měsíční, rostly a... celý příspěvek >
Neudržovaný starý černý rybíz, 21.4.2016
Ty zanedbané a ve stínu, co jsem o nich psala na začátku, ty mají určitě 160 cm. Takže věřím i 2 m, když to bude na lepším místě. Jestli neplodí, možná přidat novou odrůdu pro lepší opylování a zalévat v době květu a po.
Červený rybíz - záchrana?, 20.4.2016
Těch červených fleků se nebojte, je to od mšic. Jsou na spodní straně listu, špatně viditelné. Můžete otrhat, pomačkat, nasbírat slunéčka nebo postříkat Pirimorem. To už si najdete další informace tady na foru. Na keřích máte ze země vyrůstající... celý příspěvek >
Ovoce v květináči, 19.4.2016
Borůvky určitě, měla jsem je v nádobách 5 let, než šly do volné půdy. Je potřeba dvě a je dobré podívat se na odrůdy, které mají menší vzrůst. A taky třeba ranější. Odrůd je k dostání spousta, neberte první, co vám v zahradnictví strčí do ruky,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 19.4.2016
Používám jjen na okrasné věci, díry vrtám po bocích. Zeleninu mám ve velkých ořezaných plastových kanystech na sirupové koncentráty, tam je nezávadnost jistá.
Rašení výhonů kanadské borůvky, 19.4.2016
Ještě čas, teprve začínají rašit. Doporučuju vyštípat květy, aspoň letos, rozhodně se to vyplatí (mám 18 keřů vyštipovaných i nevyštipovaných a bylo to poznat). Pokud můžete, zalévejte hodně.
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 19.4.2016
Zdravím. Dá se někde sehnat kulturní dřín za méně než 450-350 kč? Divoké tu rostou a plodí dobře, ale přeci jen jsou malé.
Neudržovaný starý černý rybíz, 19.4.2016
K tomu napadení vlnovníkem (hrachůvka) - je nějaká šance na záchranu keře? Obrala jsem ručně všechny nevyrašené pupeny, i ostříhala část napadených větví, ale bohužel až teď, to už je asi roztoč rozlezlý dál. Pomohlo by třeba ostříhat celý keř a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika