Příspěvky uživatele - 6.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sylred, 27.6.2015
Sylred dnes koštovany sladky štavnaty chutovo lepši než minuly rok.
Mango-Nektarinka, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Mango x nektarinka je to dalši novy križenec ma vonu manga a chut nektarinky farba dužiny pripomina mango alebo papaju.
Cherry Plums, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Cherry Plums tento križenec čerešne a slivky bol vyšlachteny z 1800 križencov Japonskych sliviek a severoamerickych čerešny chutove vlasnosti po oboch rodičoch velmi sladke.
Crimson velvet, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Crimson velvet aromaticka super sladka mierna kyslost viac nieje pisane.
Black velvet, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Black velvet je aromaticka mimoriadne sladka, vysoko koncetrovana chut u tychto novych odrodach nieje viac pisane.
Angelcots, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Angelcots je nova odroda marhule, trvalo 40 rokov než vyvinuli taketo extremne ovocie ma vysoky obsah cukru, dozrieva koncom 6 mesiaca.
Pricia, 28.5.2015 Obsahuje fotku
Pricia dozrela v Taliansku velmi chvalia tochto skoreho novošlachtenca po nej dozrievaju marhulky Magador a Colorado.
Starý název pro peckovinu ve středních Čechách, 21.5.2015 Obsahuje fotku
Na nemeckych strankach som našiel obrazkoch Coes rotgefleckte na anglickych obrazok Coes golden drop dost sa podobaju skoro ta ista slivka.
Skore marhule, 20.5.2015
Skore odrody v Španielsku su Magador, Colorado,Mirla Rojo.
Skore marhule, 19.5.2015 Obsahuje fotku
V španielsku dozrievaju skore marhule, škoda že to nieje u nas.
Selena Elliot, 17.5.2015 Obsahuje fotku
Pochadza z USA šlachtili ju aby bola odolna voči spale jadrovin (Erwinia amylovora) a chrastavitosti pestuje sa ako bio hruška.Jej nazov bol Elliot ale ked ju vysadili vo Francuzku a Španielsku firma Escande jej dala meno Selena Elliot.Nieje vhodne... celý příspěvek >
QTee, 9.5.2015 Obsahuje fotku
QTee je skutočny novačik medzi hruškami, bola vyšlachtena v Norsku vysadena v Belgicku a Južnej Afrike.Vysledky boli tak dobre že bola zaradena do profesionalneho pestovania.Ma podobnu chut ako hruška Konferencia zberat sa može 2 tyždne viac som sa... celý příspěvek >
Rubigold, 5.5.2015 Obsahuje fotku
Tento hybrid bol najdeny pred 14 rokmi v Australi na jablkovej farme.Viac sa dočitate na webu.
Třešňový týden, 16.4.2015 Obsahuje fotku
Ale vrabce maju radi sladke kvety.
Roztoč hruškový?, 15.4.2015
Sulka na niektorych navodoch je pisane 4% čiže 400ml na 10l vody.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika