Příspěvky uživatele - 67.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 22.4.2016
Ahoj všem, ráda bych nakoupila různé trvalky. Doporučte mi prosím prodejce, u kterého jste byli spokojeni Díky
Jaké rostliny na místo, kam slunce svítí jen 4 hodiny dopoledne, 29.11.2015
Dobrý den. Mám podél domu předzahrádku o rozměrech 1,5 x 10 m. Slunce tam svítí ráno a dopoledne přibližně mezi 7. a 11 - 12. hodinou. Prosím o radu, kterým rostlinám by se tam mohlo dařit? Nejraději bych něco užitečného, jedlého. Třeba... celý příspěvek >
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 29.11.2015
Ahoj, prosím o tipy, které květiny v době kvetení vydávají intenzivní vůni. Ráda bych si nějaké takové nasadila do zahrady, abych se mohla při večerním posezení kochat opojnou vůní, aniž bych musela ke květinám čichat přímo. Nejraději bych... celý příspěvek >
Vertikální x horizontální pěstování okurek - jaké rozestupy?, 19.5.2015
Dobrý den, prosím o radu, jak daleko od sebe mám zasadit předpěstované rostlinky nakládaček, pokud je budu pěstovat u sítě. Jaký spon by byl pro nakládačky vhodný, pokud je budu pěstovat na zemi bez opory? A do třetice, jaký spon je... celý příspěvek >
Choroby pažitky, 17.5.2015
Mám stejný problém, listy pažitky jsou jako by vykousané, ale ne naskrz, takové světlé flíčky. Vážně nidko neví, co by to mohlo být?
Jak ošetřit řez - vosk nebo balzám?, 15.4.2015
Dobrý den, prosím o radu, jak nejlépe ošetřit strom po řezu. Je lepší vosk nebo balzám? (případně něco jiného?) A je třeba do vosku či balzámu něco dalšího přimíchávat (jako třeba do směsí vlastní výroby uhlí, fungicidy a já nevím co ještě)? Je... celý příspěvek >
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 15.4.2015
Dobrý den, prosím o radu, jak nejlépe uspořádat jahody Karmen na záhon. V jakých vzádlenostech od sebe je pěstujete? Dočetla jsem se, že je to velmi vzrůstná odrůda. Nejsem si jistá jak sazenice rozmístit, myslela jsem třeba 50 x 80 cm. Není to... celý příspěvek >
Poraďte jed na hryzce, 12.10.2014
Dobrý den, prosím o radu, jaký jed na hryzce použít. Nechci si zamořit zahradu. Existuje nějaký takový jed, který hryzce zahubí a poté už bude neškodný, nepřejde do půdy? Dík
Cena hnoje, 12.10.2014
Ahoj, poradí mi někdo, kolik mám zaplatit známému za větší vozík hnoje? Naloží a doveze on, asi 5 km. Sám cenu neřekne. Kolik je obvyklé? Dík
Nejlepší švestka, slivoň, 8.10.2014
Dobrý den, rosím o radu, která z odrůd je pro mě nejvhodnější. Požadavky jsou: - samosprašná (mám místo pouze pro jediný strom) - co nejvíce odolná chorobám - vhodná do nadmořské výšky 230 m - chutná, určená ke konzumaci přímo ze... celý příspěvek >
Jak zachránit brusinky viz foto, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Ahoj všem, prosím o rady, názory. Pěstuji brusinky a nejde mi to, jedna po druhé mi odchází, a já nevím proč. Mám je v zemi i v nádobách, většina jich je celý den na slunci, některé mám v polostínu, některé ve stínu. Nedaří se skoro žádným. PH půdy... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - jak staré sazenice koupit?, 15.4.2014
Ahoj všem, jak staré sazenice je dobré koupit? Láká mě zakoupení 3 letých (nebo starších), ale nejsem si jistá, jestli nejsou lepší dvouleté. Jde mi o to, že když jsem tříletou borůvku přesadila do půdy, vůbec neroste, nezakořeňuje. Nejspíš kvůli... celý příspěvek >
Jak správně přesazovat rostliny z květináčů a kontejnerů?, 13.4.2014
Ahoj, prosím o radu, jak se správně přesazují rostliny z květináčů. Po vyjmutí mají poměrně dost prorostlý kořenový bal. Je třeba ho narušit (případně jak moc) nebo naopak neporušený vložit na nové místo? Jedná se o borůvky, brusinky, ostružiny,... celý příspěvek >
Na mladé třešni naběhly pupeny ale ted usychají, 7.4.2014 Obsahuje fotku
cca jednou za 10 dní-je to málo? ted to vypadá takto:(
Na mladé třešni naběhly pupeny ale ted usychají, 7.4.2014
Ahoj lidi!  Před rokem jsem na zahradě zasadil třešeń. Rostla normálně a na podzim opadala. Po zimě naběhly pupeny, ale ted se to astavilo, kmen má jakoby uschlou barvu a pupeny dole jsou suché, nahoře to ještě jde. Zalévání probíhalo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika