Příspěvky uživatele - 211.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 5.3.2021
Dobrý den, asi každého, kdo čte toto téma zajímá výsledek pana Vladimíra. Osobní zkušenost je nepřenositelná a třeba to bude fungovat. Všichni budem rádi když ano. Cíl máme všichni společný - uchránit budoucí úrodu. Hledal jsem na internetu... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Má první morušová sezóna :-) Stromek o velikosti cca 1,5m nasazen na podzim - krásně roste, dokonce již letos nasadil plody a před chvílí jsem měl první tmavě červeně vybarvenou moruši (mňam :-) Objednáno z Limbachu, odrůda Illinois Everbearing... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Letos zkouším prvně - Jahodník měsíční - Yellow Wonder od Semo. Výsev 5.2. na výsevní substrát, udržováné vlhké rozprašovačem v chladnější místnosti - chodba. Po 1 týdnu začaly postupně klíčit - přesunula jsem do teplejší místnosti. Dále viz... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika