Příspěvky uživatele - 150.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Valor, 25.9.2016
Valor u nás přináší stabilní sklizně obrovckých plodu přimeřené chuti.zvážil jsem největší plody a měly až 65 gr.Stromy na myrobalánu rostou nejslabeji z odrud, ktere pěstuji.Č.lep.otice Č.nabolja j a JOJO.Joju se letos pod urodou lamalo dřevo... celý příspěvek >
Valor, 22.9.2015
Letos jsem s Valorem hodně spokojený.Obrovské plody, štavnaté s dobrou chutí.Plodnost soliddní.monilia minimum.Začína se však projevovat šarka.Zatím jsem našel jen male jizvy na některých plodech bez nasledku na chut.
Trhá se startovací lanko, 2.6.2015
odtrh na nule..
Trhá se startovací lanko, 30.5.2015
děkuji, mrknu na to! Roman
Trhá se startovací lanko, 29.5.2015
Zdravím, při startování vari se mi stala následující věc, motor naskočil, ale měl jsem "opačné kvalty". když jsem nastartoval podruhé, urvalo mi to startovací šňůru. Startování mě jde vělice těžce (škube to). vyměnil jsem misku, startovací šňůru,... celý příspěvek >
Tera Vari - karburátor Jikov, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za reakci. Obojí zkontroluji, spíš si myslím, že problém je někde na druhé straně karbecu, resp. nevím, proč se při přidání ručního plynu neotvírá škrtící klapka karburátoru (resp. souběžně s tím neposouvá ta osička regulátoru... celý příspěvek >
Tera Vari - karburátor Jikov, 11.4.2015
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký je mechanismus otevírání škrtící klapky karburátoru přes lanko plynu. Mám totiž takový problém, motor nastartuji, ale do otáček nejde, pouze pokud pohnu regulační páčkou na pravé straně karburátoru. Při demontáži... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 18.2.2015
Míval jsem lísku kousek od domu na veřejnem prostranství.Tu mi vykáceli a já si říkal kde se budu orientovat,?A pak jsem se koukal kolem sebe a zjistil jsem, že kolem je lísek, akorát si jich člověk normálně nevšimne.Proto se klidně vsadím Petře, že... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 18.2.2015
Postřik proti kadeřavosti provadím již několik let podle lísky.V době kdy v mém oklolí Líska tkzv. práší a je vhodná teplota dělám postřik Kuprikol nebo CHampion.Dělám jeden postřik a zabírá na 99 procent.Nic jineho bych už nekoumal.Ověřeno i na více... celý příspěvek >
Valor, 5.9.2014
Tady u mě Valor trpí moniliozou plodu asi nejvíc.Dřevo však má zdravé.CHut ovšem letos typicky rynglová.Je to ryngle, co se tváří jako švestka
Co jsou to za broskvoně, 7.4.2014
Malý květ zvonkoviteho typu vpravo Red Haven a ten druhy muže jít o podnož ktera podrostla, když jste je kupoval jako obě R.H.Anebo uplne něco jineho podle květu těžko určit odrudu.Dejte foto celeho stromku až bude mít listy vyfotte oba dva.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika