Příspěvky uživatele - 133.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se stalo muškátům?, 24.11.2016
zkus pod kytky i rajčata nasypat trochu vápna,,,čerťáku,,. S tím nic nezkazíš. Myslím příští rok. 
Jak ostříhat 1letou třešinku?, 25.5.2016
Měls nechat 4 až 5 kosterních větví a měls to zakrátit na půlku. Nenechávej ji vyrůst jako topol, ať pořádně vyrostou kvalitní kosterní větve, uřež jim půlku, dřevo pak bude kvalitní. Ať se nezahustí, ať má v korunce světlo.
Uz nekde uzraly tresne?, 25.5.2016
Včera jsem při obhlídce zahrady po kroupách dvě už červenající se,,obalené pecky,, utrhnul pro ženu. Žena byla překvapená. Za pár dní budou už k jídlu. Skoro všecko je ale potlučené, takže asi jen pár, zbytek shnije.
Ako ostrihat 1 ročnú broskyňu, 25.5.2016
Já při zasazení nechávám 4-5 větví jako kosterní, 10cm dlouhé. Druhý rok je zkrátím na půlku, nenechávej je vyrůst do dlouhých větví, nech větve vyrůst tak nějak přiměřeně, aby stromek vypadal jako strom, ne topol. A řež ho klidně do květu, nechávej... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 25.5.2016
Já stříkal taky broskve 3x, meruňky proti monilioze 2x. Včera to potloukly kroupy, takže toho moc na stromech nezůstalo. Víno dobité, jablka dobité, třešně taky. Loni jsem tu kadeřavost doslova,,utloukl,, postříkánim Sylitem. Asi 5x. Fakt, až se... celý příspěvek >
Vyklobaná očka, 11.5.2016
sakra, na wiki jsem si nevzpomněl. mrchy mrňavý!
Vyklobaná očka, 11.5.2016
ne ne, očka byla vyklobaná jen co vylezla, housenky ne.
Švestka nekvete, 11.5.2016
Před 5lety jsem dal novou "prý" švestku do země a taky ještě ani květ. Čačanka Lepotica mi dávala každý rok hodně plodů, pak mi odešla na šárku, i Zelená Renkloda, taky dobrá a velice chutná, bohužel taky šárka. To jen pro info. Nevíte,... celý příspěvek >
Vyklobaná očka, 11.5.2016
to je bída ty rouby. Hodil bych na ně igelitový pytlík s dírami, aby to,,luftovalo,,. Co zbývá. Přidělej k roubu delší klacík a na to ten děrovaný igeliťáček. Nevím jinak jak. Loni jsem na révu, kterou mi předloni ožrali, hodil starou záclonu,... celý příspěvek >
Vyklobaná očka, 10.5.2016
Máte někdo zkušenost s vyklobávaním oček na jaře z meruněk, jabloní a révy vinné? Nevím, který ptáček to má v,,popisu,, práce!! Nemáte s tím zkušeností?
Černá růže, 5.5.2016
Nevím, ale někdo mi kdysi řekl, že černá růže je na zámku Konopiště, že je ale zbytečné po ní toužit, že se ještě nikomu nepodařilo někoho ze zámku umluvit, aby dostal jeden jediný kousek řízku. Je-li to pravda, nevím. Jen to píšu, co mi zůstalo... celý příspěvek >
Ananasová meruňka, 10.4.2016
Tak už je v zemi Ananaska z Kadova. Doufám, že se ji bude u nás dařit. Jsem rád že ji mám. I čtyři rostlinky révy vinné z Velkých Bílovic jsou v zemi. Od obou dodavatelů velice solidní jednání, doporučuju všem obě firmy! LTM
Nejchutnější odrůdy meruněk, 24.2.2016
Ty chodíš Miloši na moji zahradu? Mám 7 jabloní a hryzec tam není. U třešínky jsem použil papriku a byl úspěch, zmizel. A pak se objevila díra u mladé maďarky, taky paprika a hryzec byl pryč. Já tě nemínim přesvědčovat, já jen píšu kolegovi, co jsem... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 24.2.2016
Je něco špatného Miloši, že kolegovi chci poradit? Když mu nepomůžu, tak přijde o pár korun, nic víc. A mě se taky nastěhoval k meruňce, a doopravdy k nové maďarce, (koupil jsem 4). Díra jako hrom. Stačilo mu dvakrát nasypat okolo díry a dovnitř, byl... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 15.2.2016
syp mu do děr pálivou papriku, já ho vyhnal od třešínky.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika