Příspěvky uživatele - 51.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 17.4.2016
Moje Aurora byla v lednu moc narašená a jako jediná mráz -13 až -15 nevydržela, všechny květní pupeny zmrzly, myslel jsem že je po ní úplně ale teď začíná na koncích větviček pučet, okolní mé Tsunami bez jediného promrznutí pupenů to samé i Bergeron.... celý příspěvek >
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 30.3.2016
Snad i Vy si nepletete Mirabelku s Myrobalány... za plotem na louce bych asi vybral i chutnější a větší jedince
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 18.3.2016
Já jsem byl na výstavišti v Miláně, cestou tam jsem viděl krásně rozkvetlé sady meruněk a slivoní - nádherně s láskou udržované otevřené koruny. V Rakousku nad 800 m/m i 40 čísel sněhu a od Vídně po Břeclav první meruňky a myrobalámy v květu,... celý příspěvek >
Zvlaštny križenec, 3.3.2016
Hrušeň Schweizerhose PRUHOVANÁ
Daple dandy pěstování, 28.2.2016
Já když roubuji některé flavory a pod. je kombinuji se Santa Rosa kvůli opýlení.
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Trošku jsem doufal že podobnou kombinaci někdo používá, tak do toho radši nepůjdu. Děkuji"Walter" za informace, u nás v 450m/m je situace v rašení meruňek, broskvoní, slivoní a jablek trošku jiná, více záleží zda je stromek na jižní straně... celý příspěvek >
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Champion - kadeřavost broskvoně, puchrovitost slivoně, třešeň višeň rakovina vše před rašením + meruňky ochrana květu mrazem. Calypso - všecky peckoviny na začátku rašení a jádroviny po rašení do začátku růžového poupěte. Tak že se dá... celý příspěvek >
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
proti škůdcům a houbovým chorobám...
Který z těchto postřiků mám použít?, 20.2.2016
Prosím o radu, mohu smíchat pro postřik Calypso se Champion + Silwet Star, nebude hydroxid měďnatý reagovat s thiaklopridem?
Dr. Hartmann, 22.11.2015
Milane gratuluji, asi obětřuji další ha na nové odrůdy. Vašek
Lavina slivoň, 15.11.2015 Obsahuje fotku
Máte někdo zkušenosti s touto slivoní, pořídil jsem si ji na zkoušku hlavně pro její rannost. Našel pouze informaci na webu že se má jednat o lotyšskou odrůdu, ale ta má být žlutá. Prodejce ani dodavatel mi informace neposkytnul.
Pravokořenné stromy, 23.5.2015
Mrzí mne že pisatel příspěvku tvrdí holé nesmysly : Vůbec není pravda že pravokořenné stromy mají drobné a nechutné ovoce!!! vžy jde o to jaká odrůda se vypěstuje například dřevitým řízkem. Asi pisatel nikdy nebyl ve starém selském sadu a... celý příspěvek >
Ostružina Karaka Black, 11.5.2015
Szkółka Krzewów i Drzew Krystyna Abram, ul. Szeroka 43, Ustroń
Pravokořenné stromy, 10.5.2015
Když ten rozdíl nevidíte, v tom já Vám nepomohu... "Jestli tvrdíte - není doložené že strom se cítí nejlíp na vlastních nohou"...  jen málo čtete, Já Vám ale neberu vaši víru, že na produkci ovoce jsou vhodnější roubované zákrsky. My... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě tu hrušku
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika