Příspěvky uživatele - 226.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 8.4.2015
To co jste vybalil v obchodních podmínkách, jste asi okopčil od ČOI. Ti také, když si na nic nestěžujete jsou v klidu. Nedej Bože jim předhodit něco co neni v souladu se zákonem na ochranu spotřebitele, kopou okolo sebe jak armádní muly a v případě... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 15.5.2014
Na brambory, které chci konzmovat co nedřív, jsem před velikonocí připravl půdu pomocí martínkovy plečky, do kříže, po pár dnech přejel lehkým válcem, brabory nasadil pomocí sazáku na cibuloviny, poprskal eNPéKáčkem vhodným pro brambory a přidal... celý příspěvek >
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 12.4.2014
Používám rotavátor s „kopinatými noži“ v těžké jílovité půdě na plnou šířku, t.j. cca těch 118cm, DSK317 a JIKOV 1447. Dobrého výsledku kypření se dá dosáhnout jedině na P. Tato kombinace netrpí těmi neduhy co tady popisujete se soupravou, vybavenou... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 23.11.2013
Pane Stanislawe, zase jste prohlásil něco, co neni pravda. Třeba ten Starý orel zval někoho, ať si přijede na podzim máknout při dobývání thují, rýčem Fiskars, protože je prý, na to nejlepší. Navštívil jsem několik zahradnictví a takové dobývadlo, co... celý příspěvek >
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 9.9.2013
Jaký rychlopal. Ovládání tohoto motoru je úplně jiné než ovládání jiného motoru. Mám tento motor a po celou dobu práce se strojem nemusím na páčku sahat. Zato u motoru Jikov, je ovládání vyřešeno přímo geniáně. To hliníkové monstrum je funkční tak je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika