Příspěvky uživatele - 253.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skore marhule, 20.5.2015
V Albertu jsem dnes neodolal a zakoupil první ranné španělské meruňky odrůdy Mogador. Na to, že jsou tak ranné, měly skvělou chuť, doma se po nich jen zaprášilo :-).
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 8.4.2015
Před lety jsem taky kupoval " u Pražáka v Droždíně" 2 sazenice červené odrůdy -  Křižovnikovaja a BV 18-29.Z obou se nakonec vyklubaly pozdě zrající, bílé a silně sprchávající odrůdy, které jsem letos seřezal a nachystal na přeroubování jinou... celý příspěvek >
Malvazinka, 4.4.2015
Vloni jsem vysadil Malvazinku, můžu předpokládat, že ji opylí vedle stojící Opál.Jako vhodný opylovač, mimo jiné, je uváděná Oulinská, která je jedním z rodičů odrůdy Opál.Jiné vhodné opylovače pro Malvazinku nevlastním.
Meruňka Veharda - kde pořídit?, 23.3.2015
Na Vehardu byly zde na fóru jen pozitivní reakce, je to odrůda vhodná i do okrajových oblastí.Z těchto důvodů jsem si ji vysadil vloni na podzim, byla zakoupená v školce Příbor u Nového Jičína, měli ji v nabídce i pro jaro 2015.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.3.2015
Určitě letos začnu s postřikem na začátku kvetení a to přípravkem Signum, je to strobirulin, což znamená, že tyto úč.látky mají excelentní a dlouhodobý účínek.Používají ho v italských meruňkových sadech jako základní přípravek a to dokonce... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 28.2.2015
Myslím, že se zatím nikdo tady nezmínil o tom, že v letošním roce je k dispozici novinka od AGROBIO a ta se jmenuje ,,Zdravá broskev''.Je to soubor dvou postřiků, a to starý dobrý Kuprikol 50 a druhý postřik v pořadí je Thiram Granuflo s novou... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 22.2.2015
Svých 6 broskví jsem postříkal v pátek 19.2. Kuprikolem a podle vývoje počasí tak za 7-10 dnů to zopáknu Sulkou.Vloni jsem začínal s postřikem již 17.2.,pak s odstupem několika dní Sulkou a kadeřavost u mně nebyla, na rozdíl od sousedů.Jehnědy u... celý příspěvek >
Kde koupit Gisela 5?, 17.1.2015
Na podzim 2014 měli 6 odrůd třešní na Gisele 5 v zahradnictví Kyvala v Krhové u Valašského Meziříčí, stačí vygooglit.Určitě jim něco do jara zůstalo, také si jeden stromek koupím, ale ještě nevím jakou odrůdu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika