Příspěvky uživatele - 89.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana hroznů proti ptákům, 10.4.2015
Přesně, kosáci jsou drzí. Dřív jsme měli řadu let na zahradě fenu Rotvajlera, která nesnesla na zahradě žádného vetřelce, ale na kosáky taky rezignovala, ti pak klidně poskakovali 2 m od ní. Někdy je v podvečer na zahradě třeba i 10 kousků a nějaké... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 9.4.2015
V mnou užívané síti žádný ptáček dosud neuhynul. Pokud se některý z těch drobných ptáčků dostane dovnitř, zase se protáhne zpět. Ti jsou na vinici neškodní.  Pravdou je, že se zcela vyjímečně některý zachytí, ale to polyesterové vlákno je... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015
Kde sehnat je zřejmé z přiložené fotografie mého příspěvku 7.4. a Vaši viničku by zřejmě podle mých zkušeností pokryla 2 kluba nejlépe 2,5 x 100 m.  
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015
Borůvky máte pěkné. Co takhle vysadit pár sazenic révy?
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 8.4.2015
Musím vás podpořit. Také jsem většinu pravokořenných sazenic nakoupil v Čelechovicích od Bred_ika, zakoření a rostou velmi dobře! Pan Knížek zase dělá překvapivě pěkné sazenice na podnoži SO4, které jsou vhodné do mých podmínek. Pro posouzení jsem... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015 Obsahuje fotku
Není to úplně přesné Jiří George Blacku, vrch - střecha je rovná. Síť je pružná, dost pevná a odolná proti povětrnosti. Letos ji budu natahovat už 4-tým rokem a je stále jako nová, teda pokud se s ní zachází šetrně. Pracuje se s ní nesrovnatelně... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 7.4.2015 Obsahuje fotku
V zahradách kolem RD se dobře vede kosákům a s nimi se réva, ani kanadské borůvky prostě nedají. Zkoušel jsem zasíťovat pouze v zóně hroznů. Neuspěl jsem, kosáci vítězili na celé čáře. Nejprve co přes síť dostali zobákem, pak přišli na to, že když se... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 5.4.2015 Obsahuje fotku
Podporuji Bred_ikův názor. Postupuji podle jím doporučeného návodu, který mám rovněž odzkoušený. Přikládám fotografii z 25.8.2014, kde vpavo jsou loni koncem března zakořeněné a v květnu vysazené sazenice Kišmiš č. sultan, Venus a Muskat blue. Takové... celý příspěvek >
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 5.4.2015 Obsahuje fotku
Výběr vhodné odrůdy patří mezi nejdůležitější rozhodnutí pro začínajícího vinaře hobíka. Tabulkové údaje jsou v mnohém poněkud zavádějící. Při degustačním hodnocení se posuzuje hned několik kriterií. Třeba chuť je při posuzování zcela... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika