Příspěvky uživatele - 125.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmer/profil nosnych hranolu pod zahradni domek, 12.4.2015
Jeste dotaz, jaky mate nazor na kotvici hroty, daly by se take pouzit misto vrutu? Zda se mi, ze jejich kolme zavedeni by mohlo byt snazsi nez u vrutu.. Jen nevim ta nosnost...
Rozmer/profil nosnych hranolu pod zahradni domek, 12.4.2015
Hezké, moc hezké, to by člověk nevěřil. Vruty asi musí jít do velké hloubky..
Rozmer/profil nosnych hranolu pod zahradni domek, 7.4.2015
Dekuji za reakci, priznam, ze si to nedovedu pri tomto zpusobu ulozeni predstavit, zkusim google ci youtube ;-)
Rozmer/profil nosnych hranolu pod zahradni domek, 6.4.2015
Dobry den, chtel bych se zeptat zda unesou 3 hranoly 90x90 v delce 170 cm po 80 cm od sebe, umistene na zemnich U vrutech domek vazici 360kg. Nebo pouzit radeji masivnejsi? Nemam s timto zkusenost, v minulosti jsem vzdy betonoval nebo delal dlazbu.... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 19.10.2014
Diky za reakce vsem. Doplnovani oleje neni problem, na to jsem zvykly od sve elektricke, jinak skvele, Makity.. Prave ceny akumulatoru me odrazuji od nakupu Stihlky a Husqarny, 6ooo + mi uz prijde moc.. Pila me laka na prorezy vetvi na pozemku a v... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 18.10.2014
V podstate je mi zname a jasne, co zde uvadite a dekuji Vam za reakci. Premyslim samozrejme nad tou 4040i, lista 40cm se mi take moc nelibi, co ale bez dalsich nakladu /vymena/ udelam?.. Otazka servisu je samoztejme vyznamna.. Je mi jasne, ze je to... celý příspěvek >
Aku pily greenworks - zkusenosti, 18.10.2014
Dobry den, uvazuji o porizeni 40V aku pily teto znacky. Chtel bych se optat, zda ma nekdo prakticke zkusenosti. O teto znacce uvazuji kvuli prijemne cenne akumulatoru, kterych si chci poridit vice, take uvazuji o porizeni akusekacky od stejne znacky.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika