Příspěvky uživatele - 68.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmivo, 20.11.2017
Já kupuji obyčejné granulky, co prodávají v supermarketech, ale uznávám, že už by to možná chtělo něco kvalitnějšího, co myslíte, dá se to srovnávat?
Motor Vari houpá při startu, 30.10.2015
Dobrý den, mám u variny motor Honda. Není moc starý, tak 2 roky, čtyřtakt. Když je studený a startuju ho na sytič, ze začátku jako by houpá. Jako by sám přidává a ubírá plyn. Táhlo na boku motoru u karburátoru se pohybuje samo dopředu a dozadu. Někdy... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 2.6.2015
Osobně mám oleomačku se zahnutou trubkou, teda vyžínač a co ho mám, jěště tak nekouřil. Potřebují prodat 4T, tak neni nic jednoduššího jich postavit celou řadu, přikápnot do palivové směsi trocu motooleje a je to. Takovému videu se nikdy nedá věřit,... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 6.5.2015
I ti Libičtí potřebují jednho z nebohatších Němců, který svými oringlemi trumfuje Knížáka. No nemusí to být zrovna Němec.
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 20.4.2015
Co se stane, když při tom sjezdu, monstrum zvané malotraktor poskočí, kola ztratí na okamžik styk s vozovkou.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 4.4.2015
Nebudeme se dohadovat jestli 1447 točí tolik, nebo tolik. V návodu je napsáno max výkon při RPM 4800-5400. Napsal bych to přesně, ale měřák z jejich nabídky ukazoval tak strašná hausnumera, že jsem jim ho vrátil. Jestliže nebudu sahat do základního... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
Myslím si že ne!
Ekodotace na motor Vari XP-200, 1.4.2015
Pane hrabě, zase jste mne pozvedl ze židle. Zamícháte mezi motory nože rotavátoru. A tady také papáte co je vám nakukáno. Ohnutý kousek flahajzu s nafrézovanou řeznou hranou – břitem, nemůže být nikdy v žádném případě výkovkem!!! A jak musíme znát... celý příspěvek >
Bramborový sud, 17.2.2015
Tímto se zabývají i jinde ve světě. Na přiloženém videu uvidíte přenádhernou úrodu bez Photoshopu a obrovskou radost nad tímto zázrakem.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
A myslíte že by se dalo podobným způsobem udělat z obyčejné profi pily i speciální amatérská? Jde mi o to aby vydržela poctivý amatérský zápřah. A aby se hned nerozsypala.
450e délka lišty 45cm, 14.11.2014
Zrovna pila 450e je docela těžká. A řekl bych, že delší lišta jí posune těžiště dopředu o ždibec blíž k držadlu. Takže by se s ní mohlo líp pracovat. A vzpomněl jsem si na řadu obrázků a videí z USA a Kanady. Tam je naopak zvykem mít lištu co... celý příspěvek >
Porek, 9.11.2014
Pane moudivláčku Aloisi, co jste napsal je velmi pěkné, ale nic neřeší a ani nepomáhá. To co jste napsal o náletu je napsáno ledaskde, třeba i v návodu na použítí insekticidu. Kdo provádí a jak signalisaci. Jak ta moucha vypadá, jak ji poznám, když... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 25.10.2014
Osobně Global nevlastním, mám stroj s osovým čepem. Nikde jsem nenašel popis výměny kol za rotavátor a naopak. Stojánek, který by usnadnil výměnu, by se musel podobat stojánku od Mf. Určitě by musel být složitější se zvedáním a spouštěním, protože... celý příspěvek >
Křovinořez, poměr oleje v benzínu, 22.9.2014
Určitě by bylo vhodnější, podívat se do manuálu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika