Příspěvky uživatele - 128.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špačci - skorce, 26.10.2016
Já vím, taky jsem to i tak psal... * Ale je dost rozdíl pokud špačci sežerou úrodu někomu z několika keříků nebo stromků v zahrádce ve městě, novodobé satelitní výstavbě nebo někomu kdo má velké výsadby, má v ní nějaké investice nebo dokonce je... celý příspěvek >
Špačci - skorce, 25.10.2016 Obsahuje fotku
Obrázek:
Špačci - skorce, 25.10.2016
Copak se Vám nezdá? Slyšel jsem to na vlastní uši... * Celkem jsem se divil, že na francouzských vinařských a ovocnářských webech a nabídkách prodejců nebyly nabídky a sortiment plašičů větší než u nás. Ale třeba jsem špatně pátral... Jen... celý příspěvek >
Hrušně na semenáči, 25.10.2016
Jen taková úvaha, nic jiného: Nemám rád trávu, zvlášť na větší ploše když pro ní není žádné smysluplné využití. Proto jsem sázel stromy v rozestupu cca 3 - 3,5m. S tím, že až si začnou stínit každý druhý skácím... (Ale pravdou je, že jsem... celý příspěvek >
Propjení IBC material, 2.4.2015
OK, snad zítra... či v sobotu..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika