Příspěvky uživatele - 11.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Airlift - mamutka - mamutkové čerpadlo - mamutpumpe, 20.12.2016
No vidíte a já reagoval na Vaše tvrzení "Nevýhoda je malá dopravní výška."
Airlift - mamutka - mamutkové čerpadlo - mamutpumpe, 19.12.2016
Tak nevím čemu říkáte malá dopravní výška? Záleží na hloubce nasávání, průměru potrubí a množství vzduchu. Používám to na čerpání vody z ražené studny. Já z 5,6m při 18W čerpám 2m nad terén 160l/hod.
Filtr do kanalizační vpusti, tzv. gajgru, 27.6.2016
odkaz v tom home není co jsem myslel, koukněte sem, nějak se mě nedaří dohledat, ale pro pochopení je to snad jasné.
Filtr do kanalizační vpusti, tzv. gajgru, 27.6.2016
video nestačí? profi řešení home řešení "brouk pytlík řešení"
Filtr do kanalizační vpusti, tzv. gajgru, 27.6.2016
Existuje "zařízení", které první vodu (špínu ze střechy) přepustí a následně již pouští čistou do nádrže. U nás se nevyrábí, ale jde to snadno vyrobit svépomocí (T-kus, redukce, trubka, uzávěr, ventil a balónek).
Šizení hnojiv, 10.5.2016
A kde se například dá koupit hnojivo přímo od zemědělců?
Kustovnice čínská - jak daleko od sebe vysadit?, 15.4.2016
Mám několik keřů Goji. Záleží, jak si je vytvarujete, či zastřihnete. Jsou to pruty co se rozvětvují - prostě keř. Teprve nedávno jsem na netu našel info, že nejlépe je zaplétat pruty do výšky, do které chcete kmen a následně nechat vytvořit korunku.... celý příspěvek >
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 8.3.2016
to "Zuzana Plzeň": Tak čerpadlo jsem právě koupil. Mohu ještě požádat o foto rozstřikovací pistole, ať nemusím laborovat, která bude s tímhle čerpadlem (výkonem) fungovat. Děkuji!
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
Tak před Vídní se zavlažují i pole s bramborama...
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 21.1.2016
Pro ty co neví, jak to chodí a ČOI nic nezmůže. Nové zboží se zalistuje dopředu do prodejního systému s "Prodejní doporučenou cenou" 10.000,-. Zboží je např. 3-4 týdny nedostupné. Najednou je dostupné a prodejní cena je 2.960,-. Sem tam někdy akce.... celý příspěvek >
Kotvičnik, 16.10.2015
Děkuji za Vše info. Někdo další, kdo pěstuje "domácky" Kotvičník se nepodělí o zkušenosti?
Kotvičnik, 15.10.2015
Slunné stanoviště od rána do večera - oblast JM. Slunce - teplo bylo letos určitě dost. Navíc ve fóliáči ještě větší hic. Dělaly to rostliny venku i ve fóliáči.  Půda byla koupena v hoby marketu pro bylinky. Tak snad to bylo tou půdou. Příští... celý příspěvek >
Kotvičnik, 14.10.2015
Mohu požádat o radu? Prvním rokem pěstuji kotvičník venku i ve fóliáči v květináčích. V obou případech, jak dorostou výhony délky cca 15-20cm, tak zelené lístky na výhonech začnou žloutnout-schnout? Čím to? Zkoušel jsem víc zalévat, míň zalévat, ale... celý příspěvek >
Poradíte dobrý měnič 12/230V na 300W?, 6.10.2015
Ono také zaláží na spotřebiči - indukční či odporový? Prostě napište co potřebujete "živit".
Kustovnice ze semene, 18.8.2015
Semínka jsem koupil na netu. Keř mám již 5 rokem a plodí 3 roky. Jak začne plodit musíte zabránit přístupu ptákům. V začátcích jsem používal zaclonu, nyní umělohmoutnou vránu. 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika