Příspěvky uživatele - 162.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze pěstovat pod stříškou pergoly?, 1.7.2008
Dobrý den, může mi, prosím, někdo poradit, zda je možné víno pěstovat i pod zastřešenou pergolou, tzn. když na ní většinu dne nejdou sluneční paprsky? Nebo je to slunce podmínkou? Předem díky!
Banánovník - květ, 16.10.2006
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je banánovník samosprašný. Vykvetl nám, ale zdá se, že ty malinké zárodky banánů zčernaly... Rozhodně nevypadá, že z toho květu něco bude. Květ už je cca 30 cm dlouhý, ale banány se žádné netvoří. Co s tím? Dá se to... celý příspěvek >
Banánovník, 31.7.2006
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je banánovník samosprašný. Vykvetl nám, ale zdá se, že ty malinké zárodky banánů zčernaly... Rozhodně nevypadá, že z toho květu něco bude. Jinak je pravda, že banánovník po odkvětu odumře? Už vyrazil ze... celý příspěvek >
Maliny - problém s růstem, 8.6.2006
:-) Tak to máte stejný problém, nám pes sežral půlku zahrady, naštěstí maliníky ho zatím nelákají...
Maliny - problém s růstem, 15.5.2006
Loni na podzim jsme zasadili 6 sazenic malin (různé odrůdy), ale dosud (15.5.) nevyrazily žádné nové proutky, jen ty staré výhony (cca 50 cm dlouhé) obrazily. Má to cenu ještě čekat, že nějaké výhony vyrostou nebo co udělat, aby se tak stalo? Myslím,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika