Příspěvky uživatele - 162.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Studené vedení kvasu - jablka, 3.11.2015
Ještě doplňující otázka. Pokud jde o kvas ze švestek - blum, bude doba kvašení v těchto podmínkách stejná, nebo delší než u jablek? Děkuji :-)
Drevené soudky obecne, 1.11.2015
Dobrý den, ze dvou měsíců bylo osm :-). Nějak nebyl čas ochutnávat a tak jsem nechal soudek pracovat. Tak že mám pálemku v soudku celkem desátý měsíc a znovu jsem cca před týdnem odebral tři malé panáčky. Andělská daň je znát jak na obsahu soudku... celý příspěvek >
Studené vedení kvasu - jablka, 28.10.2015
Děkuji za Vaše rady a informace. Kvas bude tedy při těchto teplotách hotov cca za dva měsíce, komtrolovat zapálenou sitkou (to dělám i ublum a švestek) pak kontrola cukroměrem a hurá do pálenice. Ač pálenku rád vyrábím, moc jí nekonzumuji.... celý příspěvek >
Studené vedení kvasu - jablka, 20.10.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal na tzv. studené vedení kvasu z jablek. Díky bohaté úrodě jsem se letos rozhodl pro založení jablečného kvasu doma. Jablečnou drť mám naloženu ve třech 200l sudech. Stojí na polystyrenu zabalené v dekách a teplota v... celý příspěvek >
Drevené soudky obecne, 1.4.2015
Tak máme duben a včera se opravd maičko ochutnávalo (tři malé panáčky). Barva už těď krásná a chuť šla hodně nahoru. Žádné pachy ze dřeva, prostě super. Nechci to zakřiknout a tak kontrolovat budeme i nadále po dvou měsících.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika