Příspěvky uživatele - 4.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zahraniční zásilkové služby, 3.12.2008
Když jsem si před asi 14 lety kupoval své první knihy na Amazonu, žádnou mezinárodní kartu jsem neměl a peníze jsem posílal srandovní poukázkou Č. pošty - peníze šly do Seattlu snad 6 týdnů a stálo to tehdá (nehorázných) 50 nebo 80 Kč. Platební... celý příspěvek >
Biozahrada?, 17.3.2008
Problém je v tom, že umožníte množení organismům, kteří nejsou zahradničení příliš nakloněni. Jestli je považujete za pomocníky (mnohonožky), je to vaše věc. Já si to nemyslím. V nezryté půdě přežívají larvy drátovců a mnoho jiných škůdníků, kteří... celý příspěvek >
Chrudimská, 17.3.2008
Na zahradawebu o ní píšou, že je proti šarce středně odolná a hodí se do teplejších oblastí. Nemyslím, že by byla na vysočinu vhodnější než jiné a že by byla proti šarce odolnější než jiné. Její kvality budou v ranosti a chuti.
zlatá reneta, 17.3.2008
V některých germánských zemích je pod tímto názvem parména běžně k dostání v supermarketech. Jinak zlaté renety je pomologická skrupina, kam patří třeba i Berlepšova reneta, která bývá ve starých knihách popisována jako Zlatá reneta... celý příspěvek >
Rododendron x Skimie, 30.12.2007
Které rostliny snášejí pokrytí půdy vrstvou mulčovací kůry? To se dá docela dobře odvodit podle požadavků rostlin na stanoviště. Druhy, které rostou v polostínu nebo ve stínu, nemají zpravidla s mulčovací vrstvou problém. Vyplývá to z jejich... celý příspěvek >
Olověnec, 30.12.2007
Určitě momentálně nehnojit, přihnojit na jaře, pokud se do té doby zcela vzpamatuje, substrát uvádíte, že je mokrý, pozor na přelití, aby kořeny nezačaly uhnívat.
Habr obecný jako živý plot, 6.5.2007
Jak správně daleko od zdi má být habr vysazen?Mám 2. rokem vysazené cca 80 cm keříky a neuvážila jsem budoucí sílení kořenů, nevyvalí časem zídku?
Stříbrný smrček - opadávání jehličí, 2.5.2007
Prosím též o radu, mám stejný problém, jehličí hnědne, navíc je na nich něco jako chmíří a jsou  něčím poleptané.Nevím co stím, děkuji Martin
Žádost o radu, 28.9.2006 Obsahuje fotku
Na pokojových rostlinách se mi objevuje vata .Listy jsou lepkavé.Jak se mám toho zbavit.Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika