Příspěvky uživatele - 226.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Test na metanol, 18.2.2016
 To, že se kdysi metanol vyráběl hlavně suchou destilaci dřeva a a lidově se nazýval "dřevným lihem" bych nespojoval s tím, že se při primitivních domácích destilacích připálí pár pecek, část   dužiny nebo jiný hustý podíl kvasu.... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato rostlina?, 31.3.2015
Já jsem si fotky prohlíd' stejně, jako vy předchozí, napadly mne stejné podobnosti (murraya a jasmín), ale ani o jednom z nich jsem nebyl přesvědčen, že na uvedenou rostlinku "sedí" a tak jsem se zatím ani nevyjadřoval. Ani já si tedy asi... celý příspěvek >
Co je to za dřevinu?, 31.3.2015
Když se nikdo další nezapojil do siskuse a když jsem si ještě nyní ověřil, že "obecněji" se čertovým keřem nazývá eleutrokok ostnitý, musím opravit svůj předchozí příspěvek: mně byla kýmsi "čertovým keřem" nazvána arálie trnitá, tu jsem měl na mysli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika