Příspěvky uživatele - 251.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko bez el. proudu, 23.9.2008
Konečně tady někdo napsal to o čem jsem přesvědčená už dlouho a taky o tom přesvědčuji mého přítele. Můžeme mít na dvorku čisté jezírko bez el. Chtěla bych ho mít v části dvorku, kde je stín až polostín a bez ryb. Je lepší ho vykopat teď na zimu... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 30.7.2008
Já jsem měla vloni taky takové slunečnice. Minimálně měli 4 metry. Když jsem si chtěla uřezat do vázy, tak jsem ji musela celou ohnout. Jo zapoměla jsem napsat, že byly z koupeného semínka - okrasné a dle sáčku dorůstají do 50-70 cm. výšky!!! Letos... celý příspěvek >
Zalamování květenství česneku?, 10.7.2008
Já to dělám tak, že všechna semena česneku na záhonku vytrhám a nechám jen na jednom. Jak se postaví, jde ze země. Letos šel ven minulou sobotu. Letos se extrémně hnusný, dost pršelo, takže hnil.
levandule - do čeho zasadit, 21.5.2008
Já jsem si letos nasadila levanduli ze semínka. Vyrostla dobře, teď je vysoká asi 2 cm a tak jsem ji přesadila do květináčů. Nechce se mě sadit do volné půdy, protože na těch, co mám na zahradě nacházím slimáky. Nevím, jestli se začne i sama větvit a... celý příspěvek >
Slimáci, 17.3.2008
Nechci strašit, ale dnes ráno, když jsem šla do práce tak jsem na chodníku našla slimáky.Jsou už letošní, velikost v nataženém stavu asi 1cm. Bylo mě z toho úplně špatně. Loni jsme jich měli tisíce, každý večer jsem se solničkou a čelovkou obcházela... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika