Příspěvky uživatele - 65.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde pořídit substrát, 22.4.2015
No, tak ve finále jsem odstarnil veškerý starý trávník a chystám se navézt novou zeminu. Rozhoduji se mezi dvěma variantami - substrátová směs (12 tun) v kombinaci s křemičitým pískem (4 tuny) - výsledná cena včetně dopravy cca 14 000 Kč a katrovanou... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 14.4.2015 Obsahuje fotku
Zajímavá diskuze pánové... Každopádně - jde o trávník u domečku (bohužel zase tak reprezentativní není). Zakoupil jsem travní semeno wolf garten. podařilo se mi nahrát fotku, tak přikládám. Lopatou chci odstranit zbytek trávníku, předjednaný mám... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 14.4.2015
ok, udělám to tak, mám předjednán betonářský písek praný od 200 za tunu, tak si jich vezmu pět a uvidíme. jinak ještě prosím o odpověď na jeden dotaz - o víkendu jsem lopatou strhával z pozemku tu horní vrstvu trávy (jako bych roloval koberec), ale... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 13.4.2015
Díky za info, trošku jste mě vrátil do reality :-) Každopádně si asi zítra objednám tak 4 tuny písku. Poté bych si půjčil ten kultivátor, ale rád bych si pro ujištění potvrdil - na současnou tuhou zem rozprostřít ten písek, pak ho tím kultivátorem... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 13.4.2015 Obsahuje fotku
Ještě jednu věc, je nějaký zásadní rozdíl u křemičitého písku? Našel jsem si tuto nabídku, měl bych za cca 1000 Kč 200 kg tohoto písku včetně dopravy, jen nevím, zda je třeba kvalitnějšího či zda tento postačí. Popravdě řečeno si nejsem jist, zda... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 13.4.2015
No, tak to mě čeká pěkná legrace. Bydlím v Praze-Podolí a nemám moc zkušenost s objednáváním písku :-) či půjčením strojů. Máte někdo zkušenost s půjčením na Praze 4? Snažím se to vzhledem k ne příliš vysokému počtu finančních prostředků na účtu... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 13.4.2015
A nebo mě napadlo půjčit si někdě kultivátor, zrýt tu současnou zem jím a zkusit to vysadit, ale nevím, která varianta je lepší.
Kde pořídit substrát, 13.4.2015
Dobrý den, díky za reakci. No vzhledem k tomu, že půda mi po odstranění vrstvy se dosavadní trávou přijde dost tuhá, částečně jílovitá, přišlo mi přisypání nějaké další vrstvy rozumné. Měl jsem na mysli tak cca 2 cm, aby se v tom semínka mohla... celý příspěvek >
Kde pořídit substrát, 13.4.2015
Dobrý den, rozhodl jsem se zničit starý trávník a pokusit se vytvořit zcela nový. Pozemek cca 200 metrů, lopatou jsem odstranil starý trávník (postupně jsem odstarnil celou horní vrstvu jako koberec), nemám již sílu to celé rýt, ale pokusím se horní... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2015
No, v Podolí na Praze 4 již o víkendu meruňka vesele vykvetla, tudíž si to nyní zjevně užívá...
Čím stříkat merunku, 24.3.2015
Dobrý den, mám v praze merunku i broskev. merunka se chystá kvést a nebot mi v minulosti vzdy v kvetnu zezloutla a opadala, rád bych se ji pokusil ochránit postrikem. můzete mi poradit, kdy a cím ji mám postříkat? (prosím i o radu jak a čím stříkat... celý příspěvek >
Česnek v Praze?, 18.3.2015
Dobrý den, nevíte, kde v Praze seženu výsadbový česnek? Bydlím na Praze 4. Díky A druhý dotaz - koupil jsem v bauhausu malé cibulky a dnes mám volný den, mohu je již vysadit do záhonku? díky
Prořeznání stromů a trávník, 9.1.2015
Dobrý den, mám na zahradě asi pět ovocných stromů a rád bych sehnal někoho, kdo by mi mohl poradit s jejich prostřihem a případnou péčí abych to již příště zvládl sám. Děkuji za odpověď. P.s. Bydlím v Praze, Podolí. Zároveň mám starý trávník... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika