Příspěvky uživatele - 160.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtiče větví, 10.11.2010
Dobrý den, chtěl bych koupit nějaký drtič větví, který bude drtit větve do průměru 5cm a cena, aby se pohybovala do 6000kč můžete mi nějaký doporučit děkuji
Uzení kuřecích stehen, 17.9.2010
Čerstvá stehna, nikoli mražená.Na 1kg masa s kostí 1dkg soli a 0.8 dkg dusitanové soli,3 velké jemně utřené stroužky česneku. Osučené kýty propíchám vidličkou až ke kosti a maso potřu směsí.V chladnu do 8 stupňů cca týden odležet a denně... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 17.8.2010
Já bych Vám je nazbírala ale kam jich odvézt Já jsem od Vyškova máme jich plnou zahradu a dvůr večer musíme brzy zavírat vrata lezou i do baráku.A to že vylučují jed budu mít odpor vzít je do ruky.Jezdí k nám snacha s malým psíkem takže nevím co bude... celý příspěvek >
Myš - jak se jí bavit?, 5.5.2010
Můžu poprosit o foto pasti . Díky  polach1008@seznam.cz
Cibule, 21.3.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy sázet cibuli sazečku, děkuji za odpověd
Lesni mravenci, 20.9.2009
Také jsem měl doma mravence dokonce i ty šmejdy létající a to je teda něco.Stačilo postříkat přípravkem Bio kill a jsou fuč.Zkuste a uvidíte. BIO KILL je insekticidní postřikový přípravek proti hmyzu s dlouhodobým účinkem. Je určen pro zásahy proti... celý příspěvek >
Hořec, 5.5.2009
Mám na skalce hořec už tři roky a ještě nekvetl co sním.
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 6.4.2009
pro TKTZ. Jsem rád, že jste se připojil do této diskuze. Byl to právě váš nápad na filtraci, který mě zaujal a podle kterého jsem se rozhodl stavět. Předpokládám, že když už filtraci instalujete, máte už vše vymyšleno a ujasněno a mohl by jste mi... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 6.4.2009
Jsem rád, že už sem nepíšu příspěvky jen já. Teď kupuji čerpadlo, ale není mi jasný jeden údaj a to, průtoky v různých dopravních výškách od hladiny: 30 cm - 5400 l/h, 61 cm - 5050 l/h, 91 cm - 4600 l/h, 122 cm - 4200 l/h, 152 cm - 3700... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 3.4.2009 Obsahuje fotku
Vidím, že toto téma je poměrně navštěvované, ale bohužel bez vašich příspěvků. :-( Pročítal jsem si témata tohoto fóra a narazil jsem na zajímavý nápad. Vyrobit filtraci ze dvou plastových zednických kalfasů. Tento nápad je pro mě naprosto ideální,... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 26.3.2009
Dobrý den. Udělal jsem si jezírko cca 8m3 a jsem před jeho dokončením. Teď řeším (mimo jiné) filtraci. Při stavbě jsem počítal s tím, že koupím nějakou filtrační sadu s tlakovým filtrem, ale tady na fóru ji moc nedoporučujete.Spíše ji hodnotíte jako... celý příspěvek >
olej řetězu KSB 3940, 17.1.2009
Mockrát děkuji za odpověď. poki
olej řetězu KSB 3940, 13.1.2009
Dobrý večer, potřeboval bych poradit, jaký olej mám nalít do mot.pily KSB 3940 do nádrže na olej řetězu. Děkuji Poki
voda z medenych okapu - vliv na rostliny, 27.8.2008
Nechci si nárokovat jakoukoliv odbornost v oblasti vodních rostlin, dokonce i vliv stopových prvků mědi na ně neznám, ale už více jak deset let pracuji v oboru instalatérském a tam se měděné trubky zcela běžně používají pro rozvod pitné vody, a k... celý příspěvek >
Popínavá rostlina pro stěnu z hliněných cihel, 22.8.2008
Ještě bych si dovolil specifikovat moji otázku.Jedná se o neomítnutou hliněnou zeď, která už nese značné známky zvětrání... Nejsem si jist jestli by se na ní přísavník udržel, protože cihla není už tak pevná a má sklon k drolení... Další problém by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika