Příspěvky uživatele - 145.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda ze studny, 24.5.2010
Dobrý den, mám stejný problém. Napustila jsem bazén vodou ze studny a po přidání bazénové chemie zežloutla jako jantar. Máme tu tvrdou vodu i ve studně i v řádu. Jen mě zajímá jestli se voda dá vyčistit nebo zda jí musím vypustit. Nemyslím si že je... celý příspěvek >
Jak vylovit karasy, 22.9.2009
Jestli máte dost trpělivosti, sežeňte si proutek a rybky vychytejte klasickým způsobem na rohlík, žížalku,  nebo jinou nástrahu... nebo řekněte známému rybáři v okolí, ten velmi rád rybky... celý příspěvek >
Co žere leknín?, 9.6.2009
S pěstováním leknínů v jezírku se váže hlavně druh leknínu s ohledem na hloubku vody- jsou různé druhy leknínů pro různou hloubku... když je leknín pro malou hloubku osazenen do hloubky 80cm, nevyroste rychle na hladinu a ryby ho v jeho rozvoji... celý příspěvek >
Poradte prosim, 27.4.2009
Ale hlavně sem chtěl vědět jestli můžu ustřihnout zaschlé konce révy asi omrzly ale dole rašej nový zelený.A nebo šlo by poslat foto a někdo mi ukazal co přesně ušmiknout? díky
Poradte prosim, 23.4.2009
Ok diky a jeste neco jak asi velkou mísu mam udrzovat pod révou bez travy a proste nakypřenou atd? ono je asi rozdil ze to neni rouubovanec ale jen rizek tak mozna i proto neni ten rust tak bujny ze?taky sem je dal od sebe mene nez 1 metr a ted sem... celý příspěvek >
Poradte prosim, 22.4.2009
Ahojda všem pěstitelům minulý rok sem zasadil dva kusy révy asi metr od sebe.Nějaký ten kompost sem tam dal a ted po zimě koukam že sou konce trosku zaschlé a tak se ptám můžu to uschle ted ostříhat nebo už je pozdě?jinak listy začínají pučet.Nějak... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 13.4.2009
Dobry den, chceme domu koupit neco na sekani louky, plus okolo domu. plocha 0,6ha. Je to v kopci. Otazka zni. trakturek nebo rider? jsme ochotni investovat cca 100 000 - 120 000kč. Byl nam doporucen Rider 13 AWD Husqvarna. Bylo nam receno ze... celý příspěvek >
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 17.3.2008
Přeji hezký den, já nakupuji již několik let od Basika a jsem velice spokojená,vše přijde v pořádku a rostliny prospívají.Mohu doporučit.Hana
Fiskars - made in China?, 16.7.2007
Patrně jsem se ve vás zmýlil, omlouvám se... ,  vaše příspěvky na mě tak zapůsobily. JKu
Fiskars - made in China?, 15.7.2007
Děkuji všem za kvalitní názory a zkušenosti týkající se štípacích seker Fiskars. Delší dobu o ní uvažuji a na tomto fóru vidím, že neprohloupím, pokud do ní investuji přestože se těžbě dřeva nevěnuji profesionálně, ani si nepotřebuji nic... celý příspěvek >
Nevíte prosím, co je to za rostlinu? (foto), 5.3.2007
Přeji hezký den,rostlina patří do čeledě pryšcvitých,má své zástupce na všech kontinentech a né zrovna zanedbatelné,část z nich je výrazně sukulentní.Název je Euphrbia.Více známá je u nás Euphorbia milii,zvaná též Trnová koruna.Zdravím Hana... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika