Příspěvky uživatele - 126.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot, 19.5.2017 Obsahuje fotku
Mělo mě to napadnout hned! Když jsem dnes jeden list rozbalil, objevily se mšice. Použil jsem Sumithion, který ještě mám. Ale nevím, jestli se postřik dostane k mšicím do svinutých lístků...
Živý plot, 19.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám na zahradě živý plot, tůjí rozdělený na dvě části. Jedna část má letos napadené všechny listy, nevím ani, jestli jde o škůdce, nebo houbovou chorobu. Prosím o nějaké informace, popřípadě o radu, co se s tím dá dělat. 
Nemocná rajčata?, 11.6.2016
Kompostem to asi nebude, ty dvě sazenice z tržnice jsou v pohodě a k těm jsem ten kompost dal také. Kromě toho trávník ničím neošetřuji. Napadl mě spíš koupený substrát, ve kterém jsem ze semen sazenice vypěstoval, nelíbil se mi už od začátku. Ale... celý příspěvek >
Nemocná rajčata?, 8.6.2016
Zašetl jsem se až nyní do dalších příspěvků s podobnou tématikou. Vidím, že to není ojedinělý případ, ale nějaké univerzální řešení jsem nenašel. Ještě podotýkám, že jsem při vysazování rostlin použil kompost, možná je příčina tam?
Nemocná rajčata?, 8.6.2016 Obsahuje fotku
Ještě jsem se s tím nesetkal, rostliny jsou ošetřené kuprikolem proti plísni. Mám takhle postižené listy na všech rostlinách, které jsem si sám předpěstoval. U dvou dokoupených jsou listy normální. Myslel jsem i na mšice, ale žádné jsem neobjevil.... celý příspěvek >
Kdy zasadit hortenzii?, 26.3.2015
Koupil jsem dnes kvetoucí hortenzii v kontejneru. Mohu jí hned vysadit na zahrádku? 
Černé skvrny na ořechu, 28.7.2013
Mám ořešák zřejmě napadený rovněž antraknózou. Vloni byly napadené i listy. Letos jsou listy zdravé, ale skoro všechny ořechy mají černé skvrny a houfně opadávají. Na webu jsem vyčetl, že chorobě lze předejít důsledným odstraňováním opadaných listů.... celý příspěvek >
Čím je réva napadená?, 6.8.2011
Děkuji všem za vyčerpávající a užitečné informace. Vrátil bych se ještě k tomuto příspěvku: "Ještě bych to postříkal (postřikem, který vnikne dovnitř listů) - úrodu už pravděpodobně nezachráníte, ale listy potřebují na zimu načerpat... celý příspěvek >
Čím je réva napadená?, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Ještě jeden pohled
Čím je réva napadená?, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Mám tu fotky ještě z loňského srpna, v pokročilejším stadiu. Snad půjde lépe poznat, jestli je to padlí, nebo plíseň. Prosím o konkrétní radu, jaký postřik použít.
Čím je réva napadená?, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Už třetím rokem mám na chatce takto napadenou révu. Na listech jsou nejdřív malé skvrny, které se zvětšují a listy žloutnou a usychají. Na bobulích se vytváří šedý povlak, hnědé skvrny a scvrkávají se. Postupně se zničí celá úroda. Prosím o radu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika