Příspěvky uživatele - 51.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy meruněk II, 8.6.2018
Pane Petře asi máme každý jiné chuťové pohárky, mám první úrodu Tsunami musím ji doslova chránit aby pořádně dozrála, protože všem moc chutnají... Jen tak pro porovnání po přečtení vašeho příspěvku jsem si koupil ze zvědavosti pár kusů... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Pro paní Lídu třetím rokem mutace u 2,5m kuželu. Vašek
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 8.4.2018
U nás ty mrazy byly silnější, ale meruňky mám chráněny před zimním slunkem a tak nebyly vůbec narašeny po lednových teplotách, dnešní stav leskory a tsunami atd. - nalívají se pupence - nalejem se taky. P.S. - pokud nám v květnu... celý příspěvek >
D'Agen, 18.3.2018
Když vnikla uvedená pomologie tak to určitě platilo o těch "nejteplejších oblastech", tak že teď to bude tak na +/- 300 m/m
Zonga, 17.3.2018
Jen doplnění : Zonga Apple Denomination: 'Zonga' Botanical Name: Malus domestica Applicant/Holder: Better3fruit N.V. Willem de Croylaan 42 3001 Heverlee Belgium Breeder: Inge De Wit, Better3fruit N.V., Heverlee,... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.1.2018
Sice nevěřím, ale na jejich stránkách uvádějí : "Ovocné stromy vybíráme s ohledem na zdejší klimatické podmínky. Úspěšné pěstování ovoce je otázkou správného stanoviště, klimatu a hodně závisí na volbě odrůdy. My jsme pro Vás vybrali odrůdy,... celý příspěvek >
Jablonové semenáče hryzci nežerou?, 31.10.2016
Měl jsem podobný problém na zahradě, podařilo se mi odvodněním pozemku do kanalizace v metrové hloubce hryzce zcela odstavit, do té doby jsem pravidelně přicházel o zasazené stromky  - ani pozinkované pletivo nepomohlo když odhryžou všechny... celý příspěvek >
Haroma, 30.10.2016
Zatím má u nás licenční možnost Haromu pěstovat pouze Fytos, ale jsou i dovozy z Polska a Slovenska případně nákupy v Rakousku. popis Fytosu odpovídá Německému orginálu : HAROMA® Původ: kříženec odrůd (‚Ortenauer‘ x  ‚Stanley34‘) x... celý příspěvek >
Broskvová švestka, 25.10.2016
Jedná se o francouzskou odrůdu Jerozolímka - Broskvová ale tolerantní k šárce určitě není, má trošku nádech a barvu slupky broskve ale jen slabý - hodně šťavnatá jemně nakyslá(450m/m), v Polsku se dost prodává. Vašek
Lze vypěstovat broskev nebo meruňku z řízku?, 8.5.2016 Obsahuje fotku
Další fota
Lze vypěstovat broskev nebo meruňku z řízku?, 8.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, na jaře jsem rouboval asi 100 slivoní a zbylé rouby mi zůstaly venku v zavíracích igelitových sáčcích ve staré vyplé ledničce.Chtěl jsem jen vyprázdnít sáčky s popisem odrůd tak ať neplesniví pro příští odběry.Zůstal jsem trošku opařený... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
U nás na -3°C nepomohl na meruňkách Champion, slivoně asi OK a 10 m. vlašský ořech teď úplně zčernal, další se uvidí časem. Jinak jsem se chtěl stavit ve čtvrtek v Boršicích pro Cropaid, tak dík za informaci. Vašek
Jarne mraziky 2016, 23.4.2016
Zdravím, pane Jiří kde a za kolik se dá Cropaid koupit(cca 20 l. postřiku), díky za odpověď Vašek.
Sakura, 19.4.2016 Obsahuje fotku
Jistě se dá ještě sehnat, na vebu jistě najdete dodavatele, a kdyby náhodou ne tak se ozvěte na podzim.
Toptaste, 19.4.2016
Zdravím, mám podobný názor na Tipalu, tak jsem rád že nejsem sám, letos krásně kvete a už se mi sbíhají sliny.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika