Příspěvky uživatele - 1.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Létající škůdce, 25.7.2011
A ještě jedna věc. Létá vůbec bázlivec kukuřičný? Nikde jsem tuto informaci nevyčetla. Ten můj škůdce totiž létá a má křídla.
Létající škůdce, 25.7.2011
Děkuji za odpověď, zkusím dnes vyfotit, i když v tom počasí nevím, jestli nebudou schovaní. Právě, že bázlivec kukuřičný má černé proužky - ale ten můj ne... A chřestovníček to právě taky není, toho jsem měla na česneku a cibuli, takže ho poznám -... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku, 20.7.2011
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V únoru nebo v březnu jsem zasela 4 semínka Habanero. Všechna vzešla, ale po nějaké době se dvě rostliny zastavily. Mají asi 5 pravých lístků - 5 cm vysoké a jsou pořád stejně velké. Neusychají, nevadnou, nic a to je... celý příspěvek >
Škvoři v paprikách, 20.7.2011
Nevím, co to způsobuje, ale taky to mám asi na dvou rajčatech :/ Petra S.
Melounoviště 2011, 19.7.2011
Děkuji za odpověď, já přenáším pyl vatovou tyčinkou do uší, na tom to jde taky krásně vidět a vždy vidím, kolik toho přenesu na květ. Vlhkost ve skleníku vůbec není, mám ho již asi měsíc permanentně otevřený taky po celý den i noc. No, uvidíme,... celý příspěvek >
Jde něco zasít ještě?, 19.7.2011
Děkuji, to mám radost. Petra S.
Jde něco zasít ještě?, 18.7.2011
Dobrý den, vím, že to nepatří do tohoto tématu, ale žádné obecné tady není. Chtěla bych se zeptat, co se dá ještě teď vysít. Dá se vysít hrášek? mrkev? petržel? salát do skleníku nebo ven? kedlubny? vyroste mi z toho něco, kdybych teď ještě zasela?... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 18.7.2011
Dobrý den, pane Mirku, obdivuji Vaši zahrádku, je to neskutečné, jakou krásnou máte neustále úrodu. Já letos poprvé sela melouny - sugar baby, vysadila ven po květnových mrazících. Venku mi asi dva měsíce jen stály, nic es s nimi nedělo, až teď... celý příspěvek >
Padají dříve květy, 18.7.2011
Já neopyluji vůbec, mám papriky ve skleníku a už mají tak 8 cm, vůbec se o ně ani nijak nestarám, jednou za týden zaliji, nic víc. Petra S.
Konopí, 18.7.2011
Konopí proti mšicím je totální nesmysl. Máme konopí jak ve skleníku, tak venku, přímo na něm jsme měli několikrát mšice a museli jsme dělat postřiky. A to nemáme žádné technické konopí. Petra S.
Plíseň ve skleníku, 28.6.2011
Děkuji Vám za odpověď, bohužel jsem granule a plíseň již sesbírala - pro jistotu jsem nechtěla na nic čekat, ale aspoň díky tomu jsem si udělala pořádek ve skleníku :-D Petra S.
Plíseň ve skleníku, 24.6.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do skleníku jsem nasypala Ferramol proti slimákům, páč se mi tam vždycky nějaký dostane a na tom Ferramolu je teď plíseň. Dá se ještě nějak zabránit, aby se plíseň šířila na rajčata, papriky apod.? Mám ty granule... celý příspěvek >
Slimáci, 10.6.2011
Tak ferramol jsemsi objednala, překvapila mě nízká cena, kilo přípravku 218 Kč, což je celkem slušná cena oproti jiným obchodům, kde je jen 200 gramů za tu stejnou cenu. Tak díky moc, dnes nasypu a doufám, že se těch slizkých potvor zbavím. Petra S.
Rejsek a granule proti slimákům, 8.6.2011
tak my máme portugallů teda plnou zahradu... a nejen těch... a žerou, co se dá, objednala jsem ferramol, snad to zabere :(Petra S.
Slimáci, 7.6.2011
Dobrý den, už si nevím rady se slimáky. Letos jich je opravdu zase hodně a i do skleníku se dostanou. Loni mi na ně pomáhal písek, ale letos? na kupě písku, co máme za barákem se klidně plazí, vůbec jim to nevadí. Sbírat se nedá, protože máme vysokou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika