Příspěvky uživatele - 1.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je toto zdravé rajče?, 7.5.2012
Mně se tohle udělalo asi na dvou paprikách, že stonek u hlíny mám tenký jak vlásek. Vůbec nechápu, proč a co to je, ale papriky stále rostou a nic jim jinak není. Měla jsem v nich smutnice, možná krček "ohlodaly"? Netuším, ale jelikož to mám jen asi... celý příspěvek >
Kedlubny - přímý výsev x sadba, 2.5.2012
Já mám kedlubny už naseté nějaký ten týden (na sáčku bylo napsáno, že může ven už v dubnu, tak jsem to riskla), mám je ve skleníku (nevytápěném) už přepikýrované cca 10 až 15 cm vysoké a daří se jim jak o dušu :-) Petra S. PS: už jsem viděla čtyři... celý příspěvek >
Česnek, 28.3.2012
Asi málo dusíku,  třeba dodat do půdy.
Řez - poraďte, 5.3.2012
Rozumím, provedu a děkuji :)
Řez - poraďte, 5.3.2012
Takže radíte některé vlky ořezat a některé přivázat směrem dolů? A možná to bude pro Vás jistě hloupý dotaz, ale co si mám představit pod pojmem "vylomit"? Tzn. doslovně nebo myslíte uřezat? Petra S.
Řez - poraďte, 5.3.2012
Děkuji za odpověď, je mi jasné, že náš řez nebyl tak úplně rozumný a dá se říci, že pořád je ještě co řezat, ale spíš by mě zajímalo, v literatuře jsem se dočetla, že když odstraním jednoho vlka, tak dalších 4 až 5 pupenů z horní strany téže kosterní... celý příspěvek >
Jak velké květináče?, 5.3.2012
Díky, už mám objednáno, jen mi trvalo, než jsem našla správný název :) Petra S.
Jak velké květináče?, 5.3.2012
Prosím pěkně, kde se dají sehnat ty černé plastové kýble viz výše? Díky Petra S.
Řez - poraďte, 5.3.2012
Dobrý den, před na zahradě máme dvě staré jabloně, které nikdy nebyly stříhány. Loni jsme provedli velmi výchovný řez a jablon vypustila strašnou spoustu vlků. Lze nějak zabránit tomu, aby další rok narostly? Měly by se vlky řezat? Díky za... celý příspěvek >
Nedaří se kořenové zelenině, 31.1.2012
Navíc je popel výborný půdu
Nedaří se kořenové zelenině, 6.1.2012
Dobrý den, také se mi to první rok stalo, pak jsem vyzkoušela jinou odrůdu cibule, ta byla letos, vlastně loni krásná, ale s kořenovou zeleninou mám také problém. Vždycky mi vzejde až napotřetí. Semena když vyklíčí v půdě, musí se neustále zalévat,... celý příspěvek >
Termin sklizeni mrkve, 8.11.2011
To abych tu mrkev už "vykopala" :-) Petra S.
Podzimni vysadba, 24.10.2011
Dobrý den, taky jsem byla před dvěma roky začátečník a vlastně pořád jsem. Nejvíce mi pomohly knihy, ve kterých jsem se dověděla základy a potřebné věci. Knihy o pěstování zeleniny (doporučuji Zelenina v malé zahrádce, autor Jo Whittinghamová, 2008... celý příspěvek >
Ibišek, 3.10.2011
Super, máte nádherné ibišky, zkusím tedy přesadit, uvidíme, opět mi dvě poupata upadla, když už se začaly otvírat a s tím další dva listy. Vůbec nemám ibišek tak hustý, mám ho dost nevzhledný, už jsem ho tak dostala, takže se těším, až ho v lednu... celý příspěvek >
Křen - má květ vliv na jeho kvalitu?, 22.9.2011
Křen máme svůj několik let. Postupně se rozrůstá dál a dál a pořád jich je více a více... Květy nevylamujeme ani nic s ním neděláme. Když je potřeba, vyryjeme kousek a je to :) Petra S.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika