Příspěvky uživatele - 1.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničený skleník, 23.3.2015
Děkuji za odpověď, tak to mě teda mrzí, je pravdou, že jsem skleník objednávala z aukra, ale i tak byla cena celkem vysoká (přes 10 tisíc). Moc mě mrzí, že jsem asi naletěla, chybama se člověk učí :(
Papriky - klíčivost semen, 23.3.2015
Ahoj, vysela jsem nějaké papriky (cca dva až tři týdny to je), bohužel mi vyklíčily jedn dvě chili papričky, z ostatních paprik nic, semena jsou stará, bylo mi líto je vyhodit, asi už tedy nevyklíčí, můj dotaz zní - má to cenu ještě dnes vysévat,... celý příspěvek >
Zničený skleník, 23.3.2015
Dobrý den, celkem koukám, jak jste tady spokojeni všichni s polykarbonátovými skleníky. Já si jej koupila cca před třemi lety, po letošní zimě, kdy byl těžký sníh, mám celou střechu polámanou (moje chyba, že jsem snih neodstranila), takže budem místo... celý příspěvek >
Skladování česneku, 7.10.2014
Díky Stando. Petra S.
Skladování česneku, 24.9.2014
Moc děkuji, dám tedy radši do kuchyně, špajska není vůbec větraná, ale myslela jsem si, že chlad a tma tomu prospěje, ale asi tam je v tom případě dost vlhko... moc díky, přestěhuju česnek :)
Skladování česneku, 24.9.2014
Dobrý den, vím, že toto téma tu zaznělo již několikrát, ale i přesto se chci znovu zeptat, jak skladovat paličák. Vždy jsem ho skladovala v chladné tmavé místnosti palicemi nahoru jakoby kytici... Ale taky mi vždy vydržel jen do ledna. Mamce jsem... celý příspěvek >
Sklizene malé cibulky - možno opět zasadit?, 2.9.2013
Mi letos taky vyrostly nicmoc a tak je nechávám v půdě do dalšího roku. Věřím, že vyrostou, protože mi teď roste pár ještě pořád na místě, kde jsem sadila asi před třemi roky a každou zimu přežijí :)
Sázení rajčat, 22.4.2013
Mám skleník, sice na něj nejde celý den slunko, jen cca do 17 hodin, ale rostou tam dobře... ale kašlu to, papriky vyhodím a naseju okurky a bude :) rajčata mám ještě sazenice i od sousedky, tak něco taky bude :) děkuji
Sázení rajčat, 22.4.2013
Můžete mi prosím poradit, minulou sobotu jsem teprve zasela rajčata a papriky - zatím nic nevylezlo, má to ještě smysl? Je to už moc pozdě?
Hrášek, 16.4.2013
Tak paráda, já včera nasela a tentokrát trošku hustěji, tak jsem zvědavá, zda bude vyšší výnos. Díky Petra S.
Hrášek, 15.4.2013
Jak na husto to máte naseté? kolik cca semen a jak daleko od sebe?
Slupka u rajčat, 17.9.2012
Díky Jardo :) Petra S.
Slupka u rajčat, 29.8.2012
Díky moc za normální odpověď :)... u mě to byly taky hlavně první plody právě...
Slupka u rajčat, 29.8.2012
Odrůdou to není, protože na jednom rajčeti mám třeba někdy s "nepožvykatelnou" kůrou a někdy v pohodě. To nemám na větších rajčatech, ale na cherry - na hruškových i na třešňových, ale jak říkám, jen někdy na některých. Tak třeba jestli to nemůže být... celý příspěvek >
Slupka u rajčat, 29.8.2012
Co zapříčiňuje, že je slupka u rajčat tuhá nepožvykatelná? Ne že by byla nějak hrubá tloušťkou, je celkem tenká, mám to u minirajčátek - ale jen u některých a ne na všech plodech rostliny. At koušu, jak koušu, slupku nerozkoušu. Díky za odpověď.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika