Příspěvky uživatele - 106.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvouruční pákové nůžky na živý plot - různé mechanismy, 30.3.2015
Mám první, protože jako jediné maji vyhnuté rukojeti. Nemám živý plot, používám je na stříhání různých rostlin a takhle se dostanu pohodlněji níž. em
Kanadská borůvka, 27.3.2015
Děkuji. Takže mám cosi vhodnějšího než co běžně koupím.Jeden z problémů právě je, že vím, že většinou se prodává rašelinný substrát s pH opraveným vápencem..  EM
Kanadská borůvka, 27.3.2015
V místě s kyselou půdou mimo les nebývá vápenité podloží. Děkuji za informaci, že borůvka chce kyselejší půdu. Je možné říc asi o kolik?   EM
Kanadská borůvka, 27.3.2015
Teorii znám - potřebuju vědět rozdí nároků rododendronu a borůvky. V okolí je přirozeně kyselá půda, sousedi k borůvce dali jen zem z lesa a nevypadá, že by strádala.. rododendrony jsou všude velké.
Kanadská borůvka, 27.3.2015
Jak jsou odlišné nároky rododendronu a borůvky? Na zahradě je borůvky vyšší než 3 m, azalka asi 2 m. Pro   borůvku jsem připravila listovku z bukovky a jehličí, ale nevím jestli nepřidat trochu země.  jámu mám asi 1 x 1 m, hlubokou asi půl... celý příspěvek >
Nekvetoucí narcisy, 25.3.2015
Myslím,  že narcisy chtějí vlhko - snad hlavně na podzim a v předjaří (v roce 2014 mi skoro nekvetly), přesazovat moc nechtějí. Znám přehoustlé trsy plné květů na podmáčených loukách, na místě, kde je v létě sucho nekvetly a zašly (sněženkám to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika