Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 7.2.2015
A na to jste proboha přišel kde, že se motory stejné řady a různých výbav vyrábějí v různých místech? DOV je vyráběno údajně v Číně a 850ku plodí závod Poplar Bluff. Pokud bych vybíral z nejkvalitnějších sekaček, asi bych sáhnul po profi... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 4.2.2015
Na VARI jsem koukal v jejich podnikové prodejně a podle hmotnosti 41 kg to je pořádný kus železa. Podvozek je původem z Číny, ale montáž probíhá přímo v Libici. Za tu cenu asi lepší sekačku se záběrem 51 cm neseženete, protože navíc to má motor Honda... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 1.2.2015
Za tu cenu je to určitě velmi dobrý stroj - vždyť kdo nabídne za ty prachy hliník? V podobné ceně nikdo. A můžu potvrdit že BS 575 je skvělý motor.
Wolf-Garten vs. Stiga, 28.1.2015
No, to že má Wolf výkonnější motor bych netvrdil. Objem je sice 158 cc, ale Stiga má novější140 cc motor 550E s rozvodem OHV.  Osobně bych se přikláněl raději ke STIGA Combi už jen kvůli bezproblémové dostupnosti náhradních dílů i po několika... celý příspěvek >
Mulcovac alebo bubnovu kosacku?, 23.1.2015
A co kdyby v lepší kvalitě a za doboru cenu? VARI Lucina max...
Výběr sekačky, 15.1.2015
Ten MAX od Emaku je výborný!!! Osobně jsem vyzkoušel a motoru DOV se určitě nebojte!!! Hliníkové šasi je tady opravdu parádní, je to silnostěnný odlitek a otvor do koše má vsutku famozní velikost. Pokud chcete ještě něco silnějšího, pak je u MTFD... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 4.1.2015
Je pravda, že Weibang je z číňanů snad nejpoctivěji postavený. To, co píšete o konstrukci je naprostá pravda. V-Garden si na této značce hrozně moc zakládá, protože to je vlajková loď sortimentu. A je vcelku jedno, který model. I ta mrňavá 456 SKLV... celý příspěvek >
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 14.12.2014
AL-KO svoje motory nedělá, jsou od Loncinu. Levnější VeGY jsou kvalitativně jinde než riwall, hlavně i při nižších točkách perfektně sbírají trávu, mám to vyzkoušeno.
Velká sekačka Riwall, VeGA, Al-ko, Partner, McCulloch, 12.12.2014
Měl jsem v ruce tu VeGU a na takový pozemek bych doporučoval rovnou provedení 545 v šíři 54 cm. Za ty prachy opravdu dobrá sekačka.
Kde vyraba Dolmar, 28.11.2014
Ale kdepak!!! Hliníkové modely sekaček a traktůrky stále vyrábí GGP. Ty 4600 a 4601 jsou v pohodě, poberou i vlhčí trávu. Subjektivně mi 4600 přišla trochu těžší, ale po všech stránkách je dobře udělaná a robustní. Motor BS 675EX je nezničitelný...
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 28.11.2014
Pracoval jsem s oběma traktory. Osobně - HSQ bych si nekoupil, protože stačí, aby jste měl vyšší trávu a ucpete tunel. Naproti tomu STIGA, ač zde vyrobená v číně je po všech stránkách prostě lepší - od sečení až po ergonomii ovládacích prvků.
Kde vyraba Dolmar, 23.10.2014
Základní řadu sekaček vyrábí číňani, hliníkovky dělá pořád GGP v Itálii. V Německu se vyrábí pouze pily a některé křovinořezy... všechno ostatní se nakupuje, například velké vertikutátory s plechovým podvozkem jsou od Sandrigardenu.
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 14.10.2014
No plechový sekačky jim dělají číňani, ale ty hliníkovky jsou z produkce GGP...
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 14.10.2014
Dolmar PM 4601 S3 je dobrá sekačka, bere i vlhkou trávu a motor BS 675EX jen tak neutaháte... jen se musíte smířit s tím, že to je číňan, ale kvalitní :-)
Supa malotraktor, 9.10.2014
Škoda, že nemáte Globala, tam je přehazování tažný nápravy za motáky mnohem jednodušší než na starých nebo podobných strojích.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika