Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 53 SVQ Honda versus Honda HRG 536 VY, 16.6.2015
To máte pravdu, dva nože nad sebou dělají opravdu hodně. Sekačka je to sice dražší, ale výborná.
Stiga Turbo 53 SVQ Honda versus Honda HRG 536 VY, 14.6.2015
S oběma značkami sekaček dělám už několik let. Pro STIGU hovoří silnější motor GCV190, velká zadní kola a zinkovaný podvozek. U zmíněné Hondy je výborným prvkem Rotostop, takže nemusíte vypínat motor, když je třeba vysypat koš. Taky se mi moc líbí,... celý příspěvek >
Bubnová sekačka, 11.6.2015
Osobně jsem zkoušel všechny tři verze AGATHY. XP200 je z nich nejtišší, startování je stejně lehké jako u ostatních značkových motorů. Tento motor jsem viděl na vlastní oči rozebraný a podle toho, co jsem viděl, se nízké životnosti není třeba obávat... celý příspěvek >
Křovinořez Honda, 7.6.2015
Zajímavý, ale křovák s Hondou (jmenovitě KC435) mám pět let a karbec jsem nečistil ani jedinkrát. Pokud budete kupovat nejlevnější natural támhle někde v JZD, pak se tomu čištění karbce ani nedivím.
Křovinořez Honda, 4.6.2015
Ano, má, ten větší motor mám na svém křovinořezu, ale i ten slabší je opravdu výborný, ale hodí se na sečení méně vzrostlé trávy, protože výkon je menší. Mě se na Honďáckých křovákách líbí to, že na ně jde namontit i pilový kotouč.
Křovinořez Honda, 2.6.2015
Křovinořezy Honda nejsou vyráběny v Číně. Stačí se podívat na krabici, ve které jsou zabaleny: výrobcem je thajská pobočka Hondy (THAI HONDA MOTOR). Já bych doporučoval model UMC s výměnnými nástavci, protože pokud chcete například stříhat živý plot,... celý příspěvek >
Trhá se startovací lanko, 1.6.2015
Podle příznaků se jedná o střižený klínek magneta, pokud jde o dvoutakt JIKOV.
Kultivátor, 21.5.2015
Já měl minulý rok půjčenou sekačku s HECHT motorem a můžu říct, že to startovalo líp než renomovaný motory s autosytičem. Nebál bych se toho. Co se týká Robixu, tomu bych se vyhnul, výrobce totiž zkrachoval, tudíž nebudou náhradní díly.
Který 4T křovinořez, 20.5.2015
Zkoušel jsem mnoho různých 4T křovíků. ANO, ten Dolmar MS 335.4, to je bomba. Jinak vlastním VARI KC 435 a jsem moc spokojený.
Bubnová sekačka Dakr Proton 2, 18.5.2015
Je to docela lehká konstrukce, takže zatáčet s ní jde odcela dobře. Jinak jako sekačku bych to nechtěl ani omylem, konstrukčně je neuvěřitelně ošizená z důvodu ceny. Raději bych koukal po něčem lepším, jako je třeba Agatha.
Stiga versus Honda, 12.5.2015
Celý život je otázkou priorit - Honda je dvounožová, mám vyzkoušeno, že 536 VYEA naháže úplně plný koš i po dešti. Stigu jsem si koupil a rovnou jsem se dožádal sběrací kudly a páni, to je,,fuk", sekačku noc neudusí a koš nabouchá úplně vrchovatý.... celý příspěvek >
Vyroba sasi na sekacky, 10.5.2015
Pokud vím, tak neblíže Pardubicím se lisují skříně sečení na zahradní traktory Karsit v Jaroměři nebo SECO v Jičíně.
Kosačka - pojazd DSC, 3.5.2015
Tento název používá značka STIGA pro nové převodovky pojezdu MS300 od General transmissions. Starší modely měly tu nevýhodu, že při zapojení pojezdu docházelo k citelnému cuknutí (tyto starší převodky mají modely Combi 48 SB a Combi 53 SB), kdežto... celý příspěvek >
Vari Pony, 28.4.2015
Tím si nejsem jistý, protože neznám úplně přesnou specifikaci toho Tecumsehu, co tam v Libici montovali. Ale motor Honda GCV160, který se na Ponym používal, je úplně ta samá specifikace jako ta, co se na Globalu používá dnes (těžký setrvák, karbec s... celý příspěvek >
Rozhodnutí husqvarna lc 356v nebo Dolmar PM5101S3, 24.4.2015
Spíš bych šel už rovnou do PM 5102 S3. Je sice o něco dražší, ale celkově modernější včetně motoru.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika