Příspěvky uživatele - 32.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kristalon - jak dlouho vydrží připravená zálivka, 29.4.2019
Za týden se mu nic nestane, sám používám koncentrovaný roztok mnohem delší dobu. VJK
Kterak co nejefektivneji zkompostovat vetsi mnozstvi travy, 25.10.2017
Řekl bych, že to nebyla reakce na brambory v trávě, ale na příspěvek se zapálenou pneumatikou o dost výše. Formátování diskuse je zde stále tragické... VJK
Výběr drtiče větví, 14.3.2017
Mám drtič Vares Shark 1,6kW a 1,8kW. Ten 1,8kW je ale ve skutečnosti 2,2kW, podle štítku na motoru. Kupoval jsem oba prakticky nové na inzerát za pár korun.  Větve jehličnanů drtím nejčastěji, používám jako mulč pod borůvky. Pokud drtíte větve... celý příspěvek >
Křovinořez jde pouze na sytič, 31.5.2016 Obsahuje fotku
Mám naprosto stejný problém se zemním vrtákem Zipper. Karburátor jsem vyčistil, dělám to každý rok, protože i když vyjedu na zimu benzin, stejně se zalepí. Tentokrát ale vyčištění nepomohlo, motor jde stále pouze na sytič. Karburátor je stejný typ,... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 25.4.2016
-2 až -3° ve standartní výšce 2m znamenají u země tak  -7° i méně. Navíc nevíme, kolik opravdu bylo u pisatelky. VJK
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
Vrstva mulče skutečně snižuje odpar z půdy, na druhou stranu ale zabraňuje slabším srážkám do půdy proniknout, ty se zachytí jen v mulči. VJK
Rašení výhonů kanadské borůvky, 18.4.2016
Nové výhony můžou začít růst téměř kdykoliv během vegetace. Ty, které vyrostou po půlce léta, už ale nestačí do zimy celé vyzrát. Pokud chcete růst nových výhonů podpořit, nenechte první rok po výsadbě žádné, nebo jen minimum plodů. Já vím, je to... celý příspěvek >
Kdo pozná rostlinu?, 17.4.2016 Obsahuje fotku
Dovolil bych si využít toto vlákno k žádosti o určení rostliny na obrázku. Rozrůstá se poměrně intenzivně podzemními výběžky a pod povrchech má nádorky velikosti hrachu. Může to být vesnovka? Fotka je mizerná, ale mobilem lepší neudělám. Díky. VJK
Lze pěstovat vinnou révu na balkoně?, 15.4.2016
Prohledejte diskuzi, kdysi jsem tu dával poměrně podrobný postup. Odrůdu zvolte s většími bobulemi a schopností plodit na krátkém dřevě, z dostupných např. Vostorg. Dobrá na balkon je i Arkadia, pozor ale na nižší odolnost proti mrazu, v tuhé zimě je... celý příspěvek >
Úprava PH, 11.4.2016
Není to chemický proces jako takový, ale výsledek mirkobiální aktivity, už se to tu řešilo: Skutečně se používá prášková síra pro úpravu pH. Velmi rozšířené je to na borůvkových plantážích v USA. Principem je vznik H2SO4 oxidací síry... celý příspěvek >
Vinná réva do vyšších poloh, 5.10.2015
Kde je těch 620mnm? Je dost rozdíl, jestli se jedná např. o Krušné hory nebo Bílé Karpaty. VJK
Koňský hnůj, 13.5.2015
To vám skoro závidím, tady u nás chtějí za čerstvý koňský hnůj (spíš teda hromadu pilin) tolik, že se už skoro vyplatí koupit rovnou granulovaný. VJK
Pestovani revy v nadobach, 4.5.2015
Prohledejte diskuzi, před lety jsem o tom zde psal. VJK
Šindel, 23.4.2015
To, že tak to dělá váš syn pokrývač ještě neznamená, že je to správně. Pod asfaltový šindel nesmí přijít papírová lepenka, ale asfaltový podkladní pás s nosnou vložkou ze skelné rohože. Např V13, Isola D a podobné.  VJK
Bio postrik proti mandelince, 17.4.2015
Jak velkou plochu brambor máte? VJK
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika