Příspěvky uživatele - 166.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 30.1.2010
Dobrý den. Také se připojím k debatě. Poradím vám následovně. Zaprvé jak velkou plochu chcete udržovat, což je daná u vás 1200m, v tom případě pouze bezínovou. Já bych vám doporučil šíři 47 - 53 cm. Zadruhé zahrada je na rovině nebo ve... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 7.7.2009
Mám obdobnou sekačku o jaké pán uvažuje obsolutně na ni kašlu 2x - 3x za rok ji umyji občas vyperu filtr a nabropusím nůž, jo abych nezapoměl teď jsem po 6-7 letech koupil zadní kolečko které jsem si sám vyměnil. Jak je ta zahrada velká nevím, ale... celý příspěvek >
Obsluha dvoutaktového motoru u křovinořezu, 6.7.2009
Děkuji vám za rady, moc jste mi pomohli
Obsluha dvoutaktového motoru u křovinořezu, 4.7.2009
Dobrý den, kopil jsem křovinořez Al-Ko BC4125. Je k tomu manuál a podle manuálu má být návod k obsluze od výrobce motoru. Tento návod však v balení nebyl a prodejce "OBI" o tomto návodu také nic neví. Nemám zkušenosti se zahradní technikou a proto... celý příspěvek >
Motorový křovinořez (do 5000,-), 28.6.2009
Tak jsem koupil křovinořez AL-KO 4125. Dneska jsem posekal parcelu (800 m2) a šlo to velmi dobře. Žádný problém se startiváním, jak za tepla, tak za studena. Uvidíme, jak dlouho to vydrží
Motorový křovinořez (do 5000,-), 27.6.2009
Děkuji za rady. Potřeboval bych křovinořez na jednorázové sekání stavební parcely, kterou jsme koupili. Parcela je totiž zcela zarostlá křovím. Křovinořez se bude určitě hodit do budoucna na sekání trávy v kombinaci s motorovou sekačkou.
Motorový křovinořez (do 5000,-), 26.6.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda li je nějaký spolehlivý křovinořez do 5000 Kč? Vím, že v této kategorii se nedají čekat zázraky, ale uršitě tam nějaké rozdíly jsou. Předem Díky :)
Sázení a pěstování broskvoně, 17.6.2008
Broskvoně je třeba sázet na jaře tak, aby šly „ze země do země“, důležité je, aby stromek při transportu neseschl. Tedy rozhodně nekupovat v OBI, doporučuji např.zahradnictví v České Lípě naproti soudu. První rok denně zalévat kýblem... celý příspěvek >
Orchidee, 20.5.2008
V žádném případě odkvetlé stonky netříhat! lv
Kleopatřina jehla, 16.3.2008
Eremurus je liliochvostec. Kniphofia je Kleopatřina jehla. Jedná se o dvě různé rostliny.  M.
Jahoda Giganta, 2.3.2008
Dobrý den. Kdo mi poradí? Dnes jsem viděl inzerát na jahody GIGANTA a popínavé jahody. Chtěl bych si je pořídit na zahradu. Máte je někdo osvědčené? Děkuji. l.blahnik@seznam. cz
Maclura pomifera, 12.9.2007
Kdo se neptá, nic neví! Takže jsem se dozvěděla, že mám "miminko" od největšího exempláře v Česku. Vyroste až do výšky 20 m. Napsal mi to ing. z botanické zahrady. Na dotaz,zda se dá pěstovat v bytě, tak nedoporučuje, protože nemá podmínky pro... celý příspěvek >
Maclura pomifera, 10.9.2007
Pardon, právě jsem ho pro jistotu přeměřila a opravdu tak, jak jsem psala poprvé, má obvod 30 cm!!!
Maclura pomifera, 10.9.2007
Píšete, že jste tu kouli zasadili. Můžete mi napsat jak? Já mám kouli o velikosti obvodu cca 15 cm. Mám ji zasadit tak jak je, nebo sloupnout (jeslti jsou uvnitř semena)?
Maclura pomifera, 6.9.2007
Právě dneska mi známá přivezla z Moravy krásný plod, který jí spadl skoro na hlavu při prohlídce zahrady v zámku Lednice. Je zelený, kulatý, vzhled povrchu - polystyréhový a je celkem těžký. Obvod cca 30 cm. Prý je to maclura japanica. Nevíte, jak se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika