Příspěvky uživatele - 176.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nižší tunelový foliovník, 14.5.2015
Zdravím, máte zkušenosti s nižšími typy tunelových foliovníků? Mám v plánu ho používat na rozjetí zeleniny na zahonech od semene. až zelenina povyroste do přijatelné velikosti, kdy už nehrozi zaschnutí, tak chci foliovník přestěhovat na vedlejší... celý příspěvek >
Propjení IBC material, 23.3.2015
Zdravím, chci propojit ibc kontejnery a udelat z nich spojenou nadobu. mam redukce o pruměru 3/4 na vystupu. mate nějaký typ na ruzná kolinka atd. chci mit 3 ibc propojeny v řadě. zatím co jsem našel v Hornbachu, tak se mi zdalo vse enormě drahe.... celý příspěvek >
Hadice průměr 1/2, 17.3.2015
S tou hadicí mám celkem jasno 35metrů za 1650,- s 25letou zárukou. levněji jsem ji nikde nenašel. To mě vůbec netrápí. ten vozík se mi líbí, protože má to vodící kolečko. CO jsem hledal jiné vozíky, tak to buď vůbec neměli nebo jsou o moc dražší.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika