Příspěvky uživatele - 248.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dírky ve skořápkách ořešáku, 9.10.2014
Sýkorky jsem viděla klovat ořechy na vlastní oči (a nejen já), proč vyklovou jen kousek, nevím, neřekly mi to. Asi na posezení víc nesnědí a otevřené už nežerou, ze stejného důvodu jako jiní ptáci žerou proso, ale nežerou... celý příspěvek >
Dírky ve skořápkách ořešáku, 9.10.2014
Dělají to sýkorky, dokáží napadnou i jiného ptáka, prorazit mu lebku a vybrat mozek...  Lída
Název rostliny, 8.10.2014
Calathea Triostar?           Lída
Co je to za rostlinu?, 8.10.2014
Pozor, prudce jedovatý!           Lída
Co na zamezení pohledů od sousedů, 8.10.2014
Myslím si, že nebudete potřebovat nijak moc velký strom, když mezi dvorkem a bytovkou bude 30m. Konstrukční výška jednoho podlaží bytovky je normálně 2,80m... přízemí + 3 patra = 4x 2,80= 11,30... kdyby 12m... Takový 5-6m strom u dvorku by měl... celý příspěvek >
Co je to za okrasnou travu?, 8.10.2014 Obsahuje fotku
Také posílám pár fotek trav do červena.           Lída
Neznámá popínavá rostlina, 7.10.2014
Ta stará diskuze tam fakt je - to jste si Eleno, ten název pamatovala? To jste dobrá, já tedy ne!      Lída
Neznámá popínavá rostlina, 7.10.2014
Ale pepřince mívají vzdušné kořeny...   Lída
Neznámá popínavá rostlina, 7.10.2014
Peperomia pereskiifolia, už tady na "zahradě" několikrát byla. Pokud vám upadávají výhony, tak ji nejspíš buď zaléváte moc, nebo jste ji ty dva měsíce nezalil ;-))  Snese spíš sucho, než mokro. Mezi zálivkami nechat trochu proschnout zem,... celý příspěvek >
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014
Ohnivě červená je Imperata cylindrica Red Baron, ta přezimuje úplně bez problémů, ale je nízká. Dále Miscanthus sin. purpurescens. má několik kultivarů (např."Hercules"). I některá prosa (Panicem) se částečně barví do červena.  Lída... celý příspěvek >
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014
ps - doporučují ho u nás pěstovat jako letničku, vždy znovu vysít. L.
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014
Asi Pennisetum setaceum rubrum, měl ho kdysi v nabídce p.Koníček a prodávali ho i v květinářstvích. Zimu venku opravdu nepřežije, nám nepřežilo ani ve sklepě.           Lída
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014
Pennisetum má ale úplně jiné květenství i růst trsu.         Lída
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014
Podívejte se sem, je tam spousta Miscanthusů a dejte vědět, který to je.          Lída
Co je to za okrasnou travu?, 6.10.2014 Obsahuje fotku
Takováhle?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika