Příspěvky uživatele - 24.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo mac 740, 8.7.2016
Zdravím, máte naprostou pravdu 740ka je opravdu podařený kus ze stáje OM a zřejmě ta vyjímka, která potvrzuje pravidlo. Standa.
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
Zapoměl jsem se podepsat. Standa.
Vari Honda GSV tarokuje, 8.7.2016
Zdravím, biosložky v benzínu sami o sobě karburátoru neuškodí ale vadí mu dlouhodobý odpar stojícího motoru. Nejhorší stav nastane, pokud motor odstavíme a přívod benzínu uzavřeme. Palivo se odpaří a těžké látky v plovákové komoře zůstanou ještě... celý příspěvek >
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 22.3.2015
Zdravím, pokud slyšíte cvakání tak je to zřejmě slyšet stykač. Je na konci silného plusového vodiče od baterie, ujistěte se že to cvakání je on. Pokud ano, tak stykač nepřevádí a je třeba jej vyměnit. Standa.
Podnož pro meruňku, 30.12.2014
Sad mám na rendzinech s poměrně vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a na podnožích BSB1 meruňky ani broskvoně kalciózou netrpí. Zahrada je v klimaticky příznivé oblasti, nestává se často, že by mráz "sklidil" veškerou úrodu. Mezi odrůdami broskvoní... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 30.12.2014
Mám na pdnoži ZR polovinu meruňkového sadu, nepodrůstá žádný strom. St. Julian A a Wa-Ko rostou u mě dost slabě, stromky na myrobalánech zase silně. ZR mně pro růst i plodnost připadá optimální. Nově zkouším pro meruňky broskvoňovou podnož BSB1,... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 30.12.2014
Po letitých zkušenostech Vám jako vhodnou podnož pro meruňky doporučuji semenáč Zelené renklódy. Stromky v těžších půdách dobře rostou, brzy a hojně plodí, od podnoží nepodrůstají (nectnost myrobalánu). Pro okrajové oblasti mohu doporučit odrůdy:... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 28.6.2011
nenašel jsem nic o zamrzání v zimě dík
Doma dělané filtrace, 28.6.2011
mám jezírko cca 15 m3 asi 10 malých karásků 2 male kapříky jak vyrobit filtraci a jakou aby v zimě nezamrzla děkuji majer
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika