Příspěvky uživatele - 155.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zásady při osázení svahu, 25.8.2016
Dobrý den pěkná diskuze. Ale ještě paní nikdo neřekl, že si možná bude jednou nadávat za zničená záda, že tomu bude věnovat tolik času, že na další věci nebude mít čas atd. Keříky, kytičky cibuloviny, levandule atd. atd. Taky jsme to tak měli a... celý příspěvek >
Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3, 12.8.2016
Teda když to čtu tak nevěřím svým očím. Značkové sekačky a takové problémy. Já před cca 8 lety koupil jakousi sekačku v akci za cca 5 tisíc/požadavek byl pojezd a šířka sekání cca 50 cm/Kastle nějaká čína motor BS. Po stavbě baráku moc peněz nebylo a... celý příspěvek >
Sháním grilovací rošt do zahradního krbu, 2.8.2016
Pan Radek si rošt nechá udělat na míru z ocele a nechá pochromovat. Aby to vůbec něco vydželo tak zajisté tvrdochromem, který mu udělá kdejaká firma. No a za dva roky si nechá udělat další a potom další atd. A to se vyplatí Druzí si nechají... celý příspěvek >
Kácení ořechu, 15.4.2016
Dobrý den. Mám dotaz. Ono uvedení začátku "úřední" vegetace k 1.4. je uvedeno prosím kde?
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 23.2.2016
A prosím kdo odpoví: Kdo vlastně ty nůžky Bahco vyrábí? Bahco asi ne to je vlastně velkoobchodní značka.
Pásová pila, 16.1.2016
Tak nyní nevím zda jsem to dobře pochopil. Mluvíte o nařezání 20 m dřeva v délce nebo o nařezaných 20 kubíkách palivového dřeva? No ony ty bimetalové pásy jsou určeny převážně pro řezání kovu tak není důvod aby nějaký ten hřebík nepřefikly.  Ale... celý příspěvek >
Pásová pila, 16.1.2016
Pane Stando napřed si ujasněte rozdíl mezi HSS a tvrdokovem. Pletete hrušky s jabkama
Pásová pila, 16.1.2016
Takže podle ceny máte pás dlouhý cca 5,5 metru. Již jste jej nechal přebrousit, takže příště už nařeže méně a po dalším broušení ještě méně. Bimetalvý pás je složen z nosného pásu na který je navařen rychlořezný drát /tedy HSS/. Výškově je toho drátu... celý příspěvek >
Pásová pila, 16.1.2016
Řezat palivové dřevo   na pásovce je dle mého názoru pitomost.  Co to je bytelný americký pás??? Kolik stojí, kolikrát se musí brousit, kdo Vám ho v případě, že praskne svaří atd.?
Moj sklenik z CD profilov, 2.10.2015
Dobrý den, copak o to vypadá to pěkně, ale když si v hlavě jen tak narychlo proberu ceny použitého materiálu vč. dopravy atd. tak si už mohu koupit někde v baubau hotový skleník včetně spec. skla. Makrolon musíte dokonale utěsnit jinak to bude uvnitř... celý příspěvek >
Mountfield - jak se dovolat telefonem jinam než na CC, 9.9.2015
Tedy já zrovna před cca 2 týdny potřeboval nějaké info na prodejně v Jaroměři. Na netu jsem si našel telefonní číslo, zavolal a normálně jsem se dovolal
Nejde nastartovat Starjet Exclusive UJ 102-21 (p4), 2.5.2015
Nejprve se podívejte jestli jste nenechal puštěné sečení.  Jinak napřed kontrola baterie. To, že je nová neznamená, že byla dostatečně nabitá /i když zase na druhou stranu při provozu se nabíjela/. Kontrola dotažení všech kabelů apod. No a samo... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 26.4.2015
Osobně bych se vykašlal na Vari i Mountfield a koupil nějakou pracovní čtyřkolku. Na to co píšete by stačila i zadokolka, žádné 4x4 by být nemuselo. Zapojíte přívěsný vozík, naložíte určitě víc než 200 litrů vody a trochu toho železa, můžete najít i... celý příspěvek >
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 22.3.2015
Tak to ano, ale pán píše, že nastartoval, tutíž musel sedět na sedačce. Takže tehdy spínač fungoval. To by musela být strašná náhoda aby napodruhé už spínač odešel. Jinak spínač lze odpojit nebo spíš propojit nastálo/a potom se na sedačce sedět... celý příspěvek >
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 22.3.2015
Pán psal, že poprve nastartoval a pochybuji, že pustil sečení takže to bych asi vyloučil. Dále si myslím, že na sekačce neseděl celých pět minut a tudíž asi má čidlo pod sedačkou odpojené jinak by přece traktůrek měl vypnout /z bezp. důvodů/.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika