Příspěvky uživatele - 20.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netradiční pěstování host, 6.4.2009
Vaše hostárium mě úplně nadchlo.Chtěla jsem se zeptat, jestli by hosty rostly i na severním stinném stanovišti.Děkuji Lenka
zasychání phloxů, 8.6.2008
To samé se stalo mně a bohužel ne poprvé. Když se mi to stalo předloni a loni přisuzovala jsem to špatné péči, ale teď jsem si koupila nové sazenice a zalévala a znovu se mi to stalo. Tak souhlasím s Michalem, prostě se jim u mě nelíbí, takže budu... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, odkaz na podrobnosti, 16.3.2008
Pročetla jsem si diskuse k boruvkám, ale ještě mi není jasné, zda ta folie do jámy má být až nahoru  k okrajům, nebo má končit pod okrajem a jestli se v ní nedělají na dně odtokové díry.Díky Lenka
Zalévání rybízu a angreštu, 14.3.2008
Díky za rady. Zkusím ty PETKY tam zapravit dodatečně, snad nepoškodím kořeny, je to dobrý nápad. U nás je sucho. Ahoj Lenka
pampová tráva, 14.3.2008
Koupila jsem vloni pampovku a na zimu jsem ji dala do květináče a do garáže a substrát jsem udržovala trochu vlhký. Teď jsem ji dala ven s květináčem pod střechu. Kdy ji můžu vráti zpět do záhonu? Díky Lenka
Zalévání rybízu a angreštu, 14.3.2008
Loni bylo velmi suché jaro a skoro jsem nezalévala angrešt a rybíz a měla jsem malé plody. Prosím můžete mi poradit, jak často a kolik konví ke každému keříku? Mám stromky i keře. Děkuji Lenka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika