Příspěvky uživatele - 115.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl TS 500i, 28.2.2016
Děkuji za recenze, víceméně tam nepopisují nic nového, Stihl s přechodem na dvoumix má problémy, červený olej je na hraně, pak stačí starší směs, zašpiněná pila a díky přiskrcenému 2mixu to dělá problémy. Chválí si tam Husqvarnu která díky lepšímu... celý příspěvek >
Stihl TS 500i, 28.2.2016
Dobrý den, chtěl bych se poptat zasvědcených co je to za stroj, zajímá mě s čím to Stihl přišel a jak to vstřikování paliva funguje. Bude se to dávat i na pily?
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 20.2.2016
Echo je na svých lepších pilách standardně osazuje místo oregonu, zkusil bych navštívit prodejce a poptat se. Nejsou nejlevnější, to jen, aby jste pak nevalil oči při placení.
Pila pro ženu, 20.2.2016
Tozáleží spíše na rychlosti úderu a místě dopadu, co mám vypozorováno, při úderu sekyrou jde zásek většinou do oblasti nártu a píšťale poškožený bývá většinou tak 2-5s úplně potichu v šoku z bolesti a následně vyje bolestí u mačety je častější zásek... celý příspěvek >
Akumulátorový vyžínač, 20.1.2016
Ještě bych měl poslední dotaz, mám nabíječku AL300, pokud dokoupím ten silnější akumulátor AP 300 půjde tento nabíjet touto nabíječkou a lze ho poté také používat v pile MSA 160?
Akumulátorový vyžínač, 20.1.2016
Pane HH děkuji za objasnění, takže je to jak jsem si myslel klasický tempomat. Ještě jsem se díval na rozdíly motorů u Husqvarny a Stihl, že jeden používá motory EC a druhý BLDC a je to úplně to samé, jen jinak pojmenované. Oproti elektrickým... celý příspěvek >
Akumulátorový vyžínač, 19.1.2016
Děkuji za info, to jsem nevěděl. Dostal jsem před časem jako dárek pilu MSA 160 a k ní byl dodaný akumulátor AP160, jsem s ní maximálně spokojen je to šikovná pilka. Proto plánuji pořídit i ten vyžínač. Ještě kdyby jste byl tak hodný a vysvětlil mi... celý příspěvek >
Akumulátorový vyžínač, 19.1.2016
Děkuji za reakce, na stránkách výrobce jsem samozřejmě byl, spíše než vzhled mě zajímal rozdíl co se týče motorů, protože u toho nejsilnějšího jde nasadit žací nůž a u těch slabších to v příslušenství nevidím pak taky funkce ecospeed má v popise jen... celý příspěvek >
Akumulátorový vyžínač, 16.1.2016
Dobrý den, chtěl bych si pořídit akumulátorový vyžínač od Stihl, byl by někdo tak hodný a poradil mě, jaký je rozdíl mezi modely FSA 65, 85, 90??? V popisu na stránkách mají pouze dobu provozu, ale nic bližšího, za každou radu nebo poznatek z... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 12.9.2015
KWF měřila starší typ Husqvarny bez autotune, novější modely s AT, mají úpravy: větší vzduchový filtr, elektronicky řízený karburátor a zvednutý je i výkon a mk. Pokud Husqvarna udává veličinu 4,5Nm tak tomu věřte, ty údaje si necucají z prstu, ale... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 21.3.2015
Na tyto číny se dávají 45cm a dokonce i 50cm lišty s řetězem 1,5mm což k výkonu 2,3KW a využití celé délky lišty nejde ideálně dohromady. S osazenou 1,5mm samozřejmě taky uříznete špalek, ale není to ideál. Podívejte se co osazuje na svoje farmy... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 21.3.2015
Ač s většinou souhlasím, měl bych menší poznámku, Husqvarna 372XP a 365 jsou taky základem stejné, přesto to jsou jiné pily a o nuancích se tak úplně hovořit nedá. Kartry a návrh pily jsou na Fuxtecu prakticky shodné s ostatními, ale jsou tam rozdíly... celý příspěvek >
Výběr strunové sekačky, 18.3.2015
Aku křovinořez je dobrá volba, ale Bosch křovinořez neberte, jsou to hračky s 18V baterií, nemá to výdrž, nemá to sílu. Buď Stihl který je na 36V a nebo je také zajímavá volba oproti Bosch např. Greenworks GWBC 4036 i kde máte 40V. S baterií 4Ah... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 18.2.2015
Vrtáky co jste nakopíroval jsou motoricky stejné jako motory pro křovinořezy. S vrtáky zkušenost nemám, ale co jsem zkoušel křovinořezy s těmito motory, pak bych radil se vyhnout ojetině a brát rozhodně výrobek nový. Z nakopírovaných výrobků je na... celý příspěvek >
Preco vyzera husqvarna 543xp ako cina?, 11.2.2015
Věc se má tak: Na své chatě si pan Kai Wärn chtěl nařezat pár polínek do kamen, šel proto do krámu zakoupit motorovou pilu, prodavač mu prodal zmíněnou Hechtku. Při řezání touto špičkovou pilou si Kai Wärn řekl, sakryš to je tak bezvadná pila, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika