Příspěvky uživatele - 35.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je toto za brouka?, 4.10.2017
Moc Vám děkuji za odpověď! jz77f
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 18.7.2017
Jednoduché: Roundup.
Jak vypudit krtka, 17.7.2017
Právě pomocí zmíněných pastí z OBI jsem krtky zlikvidoval. Měl jsem jich několik (pastí i krtků). V chodbách, kde není jasné, kterým směrem krtek půjde, dejte pasti proti sobě. Jednoduchý indikátor sklapnutí pasti, abyste nemusela past zbytečně... celý příspěvek >
Co se to děje s řeřichou?, 15.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na přiložené fotce je vidět, jak nám listy lichořeřišnice hnědnou a děraví. Neví prosím někdo, čím to je? Děkuji, jz77f
Presadenie čerešne, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, dvakrát jsem třešeň nepřesazoval, ale myslím, že se to dá. Před 14 dny jsme přesazovali (viz. obrázek) před 3 lety vsazenou třešeň Karešovu. Kořenový systém byl do vzdálenosti 2 m od kmene, tedy 2x více než koruna. Do hloubky cca... celý příspěvek >
Řez jabloně, 2.2.2016
Ptáci vidí žlutou barvu stejně dobře jako zelenou nebo červenou. Že je nějaká barva pro ně zajímá víc než jiná, je věc druhá. O tom informace nemám. Ale je možné, že vybarvené ovoce jim slibuje větší baštu než to zelené nebo žluté.
Jednoduchý indikátor sklapnutí pasti na krtky z OBI, 14.8.2015
Doplnění: Stejnou past jsem koupil nyní i v Bauhausu levněji - za 72 Kč pár.
Minimální závlaha?, 11.8.2015
Nejdražší, ale do budoucna nejjistější řešení je prohloubit studnu, případně nechat si udělat novou.
Jednoduchý indikátor sklapnutí pasti na krtky z OBI, 10.8.2015 Obsahuje fotku
Jedná se o pasti z OBI, ne krtky z OBI Kdysi tu někdo doporučoval pasti na krtky z OBI. Vyzkoušel jsem a můžu potvrdit téměř 100% účinnost. Jediný problém je, že nevíte, zda je past sklaplá a nezbývá než odhrabávat zeminu. Tento problém lze... celý příspěvek >
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 20.3.2015
Ten můj hloh má pupeny už týden zelené.
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 9.3.2015
Děkuji za rychlou odpověď. .. Budu zkoušet.
Lze zkrátit kmen?, 9.3.2015
Dobrý den. Mám mladou ryngli, u níž je kmínek vysoký více než 3m a koruna je pár větviček nahoře. Chtěl bych stromek zkrátit. Průměr kmenu je kolem 4cm. Je možné uříznout kmen nahoře a o 1.5m níž, prostředek vyhodit, a korunu naroubovat na spodní... celý příspěvek >
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 9.3.2015
Hloh má kmínek asi 4cm v průměru, rouby hrušně mám od zimy ve sklepě. Chtěl bych 2 na kmínek hlohu zkusit naroubovat za kůru. Kdy na to jít?
Povíjnice, 9.3.2015
Vloni jsem měl povíjnici nachovou. Roste víc do výšky než do šířky. Na vytvoření zelené stěny, pnoucí se např. po pletivu plotu, bych je sel 20 cm od sebe. Opravdu nevoní a včely ani jiný hmyz jsem na ní neviděl. 3 metry od ní byl záhon cínií, jiřin... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 5.12.2014
Býčí srdce bude zřejmě něco jiného než volské srdce. Má jiný tvar a sáčku se semeny z Anglie není beef ale ox.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika