Příspěvky uživatele - 45.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 27.3.2008
Ještě pro pana mujdanny@volný.cz ,s Vaší adresou se nemohu spojit S.SM@seznam.cz
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 27.3.2008
Pánové k traktoru Kubota-píši jedním prstem tak stručně.Největší výhoda je posilovač řízení, obzvlášt pokud máte překážky, kolem plotu, zdi.stromu a pod.Hydropojezd je samozřejmos, bez toho to nejde.Na plochu asi 0,3až0,5ha kterou uvádíte Vám 300 mth... celý příspěvek >
japonská vrba, 16.3.2008
Vůbec bych se nebála. Mám dvě vrbičky, jedné dávám několikrát ročně "co proto" a vůbec jí to nevadí. Důležitější bude, zda jste při stříhání dodržela nějaký tvar, třeba koule nebo krychle, ale i to se dá během vegetace dohnat. Takže žádné... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 9.3.2008
Dobrý den taky jsem nevěděla jakou (620 m.n.m, částečně chráněné stanoviště). Čistě náhodou jsem zakoupila Bergeron - je na stanovišti 4. rokem a loni jsme měli celkem slušnou úrodu, jsem naprosto spokojená, zatím bych neměnila.
Jste také fandové do bylinek?, 3.3.2008
Letošní zima byla k bylinkám opět příznivá. Přežil mi rozmarýn i tymián, máta se jistě zberchá, stejně jako meduňka. Oregano, bazalku a petržel koupím. Máte nějaký tip na nějakou novou bylinku? Pro radost i pro kuchyni :-). Bylinkáři všech zemí,... celý příspěvek >
Co dělat s rybami v zimě?, 12.2.2008
Dobrý den, přátelé koi kapříků. Ráda bych osvěžila dotaz v této rubrice od předchozího přispěvatele - kdy na jaře začít krmit. Také nevím, protože máme kapry první zimu a doufáme, že přežijí. Několikrát sice jezírko silně zamrzlo a ani pokusy s... celý příspěvek >
Moruše, 19.12.2007
Na webu jsem se o moruši dočetla, že špatně snáší, když se jí do kořenů prorůstá jiný strom. Proto doporučují vzdálenost stromů od morušovníku alespoň 5metrů. Pokud omrze, což není tak časté snadno se s tím sama vyrovná. A pokud dojde k... celý příspěvek >
Traktůrek Partner P 200 107 HRB, 4.10.2007
Partner je technologicky totožný s HQ, nevidím jediný důvod k příplatku za oranžové HQ oplastování. Vámi vybraný motor je dostatečně silný(možná až příliš), stejnou práci by zvládla i slabší kubatura. Osobně bych doporučoval osvedčené držáky od... celý příspěvek >
Zasychání plodů skleníkových okurek, 27.5.2007
Dobrý den, rád bych se zeptal, čím může být způsobeno žloutnutí a zasychání plodů na partenokarpické salátovce ve skleníku. První dva plody se vyvinuly normálně, další poté postupně od špičky žloutnou a odumírají. Přičítám to výkyvům teplot v půli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika