Příspěvky uživatele - 251.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění konce věteve po očkování, 17.3.2016
Dekuji za reakci pane Vyslouzil. Jen pro upresneni kdy je prosim vhodne provest to zkraceni na cipek. Dekuji.  Happy
Red Topaz, 11.10.2015 Obsahuje fotku
Letosni uroda Red topazu. Jablka jsou krasne vybarvene.
Třešeň Carmen Gisela V, 10.10.2015
Pokud muzete vlozit odkaz budu rad. Dekuji. Happy
Třešeň Carmen Gisela V, 10.10.2015
Tak to je spatne. Potrebuji mensi strom a na Gisele 5 je Swet Early a ještě jsem videl ze snad Burlat. Na Swet early jsem nenasel pozitivni reakce. Takze zustava Burlat jenze je od nas daleko.
Vyvýšené záhony, 24.5.2015
To mate super. Tak v tomto pripade byli asi slimaci nahrani . Happy
Semenacky - presazeni, 26.4.2015
Jsou to semenacky. Maji delozni listky. Diky za rady. Asi je zkusim v srpnu naockovat a v rijny jim pri presazovani zastrihnu korinek. Happy
Semenacky - presazeni, 25.4.2015
Dobry den mam dotaz na zdejsi odborniky. Vsiml jsem si ze mi zacaly rust pod jabloni 3 male semenacky. Ted maji asi 3 prave listky. Chci si je zkusit naockovat pripadne naroubovat. Cetl jsem ze je treba zastrihnout kulovity korinek. Ale neni mi jasne... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 17.4.2015
Jo panove obcas vzpominam na zakladni vojenskou sluzbu a na vojina Cigane z Nitry. Jak prijel z dovolenky nebo opustaku a dovezl takove domaci klobasy studenym vzduchem uzene a jak jsme je na jizbe bastili. To byla pochoutka. P.S. A nebyla to... celý příspěvek >
Topaz vydrží, 19.3.2015
Ja jako zdatny konzument jablek s malou zahradkou jezdival pro jablka na uskladneni do sadu v Jezernici a pripadne ve Zlutave u Napajedel. Pricemz prave v te Zlutave jsem poprve TopaZ ochutnal a nasledne i koupil. Je to uz urcite minimalne 10let.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.3.2015
Doufam ze Vam budou postriky vychazet stejne dobre jako v lonskem roce - tak pekne jablka jsme uz dlouho nemeli. Jeste bych potreboval najit system na Obalece vychodniho. Na nasi male broskvi nam pekne skodi.
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 15.3.2015
Tak vidim ze jsem pri shaneni informaci pomohl i vam . Happy
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 10.3.2015
Tak to ho mate asi z Prerova. Ja o nem taky uvazoval ale nesehnal jsem o nem nikde zadne informace. Jestli to neni tajemstvi muzete prozradit za kolik jste ho koupila Dik. Happy
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 28.2.2015
Dnes jsem nasel prasici jehnedy lisky takze co nejdriv striknu broskev. Opava
Rez stromu - skoleni, 18.1.2015
Dobry den shanim informace zda nejaka organizace neprovadi skoleni tykajici se rezu ovocnych stromu. Idealni Opava a okoli. Dekuji
Co mi v půdě chybí, že mi toho tolik hnije?, 24.9.2014
Dobry den procitam se touto diskusi a souhlasim s tim ze letos se skudcu urodilo opravdu hodne. Salat mi sezrali slimaci cesnek mi napadla vrtalka porova a rajcata odesla predcasne na plisen. Ale u jablek a hrusek jsem s urodou spokojen. Odruda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika