Příspěvky uživatele - 225.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 12.3.2018
Odstraňte co nejvíc vlků, hlavně nezkracujte konce starších větví.
Popisky rostlin do květináčů, 2.2.2018
Kupuji v papírnictví bílou plastovou rýsovací podložku A 4, rozstříhám podle potřeby a popisuju obyčejnou tužkou č. 1 - vydrží to čitelné několik let.
Habry z lesa vs Habry od pestovateľov, 11.1.2018
Máme živý plot z habrů z lesa, brali jsme cca 40-60 cm, vybírali jsme hodně rozvětvené a stejně jsme po zasazení ještě zkrátili hlavní výhon, aby se rozkošatěly. Ty z obchodu jsou úplně stejné, rozdíl je pouze v ceně :-). Po mé zkušenosti doporučuji... celý příspěvek >
Vonné denivky, 30.1.2017 Obsahuje fotku
Z těchhle mám Always afternoon (na fotce ode mě v diskusi výše je v druhé řadě dole 2. zleva)  South Seas (uprostřed, lososová šikmo vpravo nahoru od velké rudé) a pak Final Touch (  je - už podle názvu - pozdní) Všechny tři doporučuji,... celý příspěvek >
Vonné denivky, 29.1.2017 Obsahuje fotku
Mám na zahradě kolem 150 druhů denivek, ale žádná nevoní. Ale krásou to rozhodně vynahradí. Na pěstování jsou velmi nenáročné, určitě Vám je doporučuji. A třeba objevíte i nějakou vonící. Zkuste výborného pěstitele pana Krupku z Kgardens.
Gladioly, kde objednáváte nové odrůdy?, 28.1.2017
Než začnete kritizovat, tak si nabídku pořádně přečtěte! Pan Basík má za 40 Kč 3 -5 ks gladiol, takže cca13 - 8 Kč za kus, což je normální. Jinak já nakupuji u K gardens pana Krupky. Super kvalita, výběr, ceny normální.
Je vhodné ještě sadit?, 23.11.2016
Sadit??? Saďte??? Snad sázet, vysadit, zasadit..! Chudák čeština.
Bedla červenající?, 19.10.2016
Horší fotku nemáte?
Sejmutí etiket z lahví, 12.8.2016
Mě se osvědčil odlakovač na nehty. Naleju na vatu, potřu, chvilku počkám, všechno setřu a je to.
Zkušenosti se smilem?, 22.6.2016
Já ho mám v květináči a na zimu schovávám do studené chodby. Je to jistota.
Petržel, 20.6.2016
Jsou to mravenci. Mám to vypozorované. Okoušou hned první 1-2 dny staré lístečky, zbydou jen stonky.
Kroupy... a je po úrodě, 3.6.2016 Obsahuje fotku
Přesně tak.
Kroupy... a je po úrodě, 3.6.2016
Jižní Čechy, Malonty.
Kroupy... a je po úrodě, 3.6.2016 Obsahuje fotku
Totální devastace naší zahrady po krupobití 27.5.  Všechny stromy bez listí, kůra rozsekaná na holé dřevo, vypadá to, že všech 10 ovocných stromů půjde porazit. Skleník a všechno v něm na padrť. Letos máme sklizeno.
Zelenina která se nemusí zalévat?, 15.2.2016
Mám záhony na chalupě, běžně tam bez zalévání (jenom při setí a sázení) pěstuji cibuli ze sazečky, česnek, petržel naťovou, pastinák, mrkev, dýně hokaido a samozřejmě brambory. Přes léto tam skoro nejsme, takže se spoléhám na vodu shora.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika