Příspěvky uživatele - 248.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar-Sachs 100 - volnoběh, 15.3.2015
Dobrý večer chtěl bych se jenom zeptat na dolmar 114 nejde mě přechod s volnoběhu na plný plyn, když přidám plyn tak se chová jak přechlastaná a třeba z rázu se chytne a šlape ale jak povolím plyn tak to zase nejde tak prosím o radu co by to mohlo... celý příspěvek >
Dolmar 114, 20.2.2015
Děkuji za odpověd ale ta závada přišla jěště před zásahem do karburátoru z ničeho nic přes léto jsem v pohodě nařezal cirka 40 metrů dřeva bez nějakých problémů ale postupem času to začlo takhle dělat až už je to jenom horší tak to zkusím jěště znovu... celý příspěvek >
Dolmar 114, 20.2.2015
Dobrý den mám takový malý problém a nevím si už rady když nastartuju motorovku dolmar 114 tak ji nemohu s volnoběhu dostat do otáček a když se mě to podaří tak jede dobře ale jak uberu plyn tak to začne haprovat jako kdyby to bylo přechlastané už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika