Příspěvky uživatele - 210.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topaz vydrží, 13.3.2015
Zdravím p. Miloše Aby jste si nemyslel, že jsem ras mám vysazený Topaz Red s očekáváním na lepší reputaci. Chtěl jsem se Vás zeptat jesti je nějaký rozdíl s originálem. sadař vlada
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 13.3.2015
Zdravím p. Miloši Musím dát plně za pravdu p. Mikeši 13. Já sám jsem každoročním řezem odnaučil alternaci Ontário, Spartan, Zl. renetu a z části i Průsvitné l. A v sadu jsem měl u těchto odrůd každý rok stejný výnos. Já jsem... celý příspěvek >
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 13.3.2015
Zdravím Vás p. Petře Když 1 jednotka kyselosti =  1 Booscopu a protivné chuti = 1 Denáru  Tak to potom musím konstatovat, že 1 Booscop =  1/3 Topazu A 1 jednotka chuti plastu je Rezista Je zajímavé p. Petře, kdyby... celý příspěvek >
Zimní odrůda, 13.3.2015
Zdravím Podnož MM106 je celkově univerzální a dobrá. Nepotřebuje oporu a je málo náročná. Je vhodná pro všechny odrůdy. Rubín a Rubinola bude na ní větší stromek, ale pořád v normě. Všechny odrůdy se chovají u každého pěstitele jinak.  Já... celý příspěvek >
Kyslejšie jablká, 13.3.2015
Zdravím Ivana Sortiment máte dobrý, ale nemohu souhlasit s tím, že Angold a Strýmka je kyselý. Také Kordona není kyselá je rozhodně jenom navynulá a je rozhodně sladší než ostatní baleriny a sorta Catz je šťovíková. Nechápu kde jste přišel na... celý příspěvek >
Kyslejšie jablká, 13.3.2015
Zdravím p. Petře Tak to se docela divím, Topaz, který je pro mně šťovík je Booscop dobrý a Vy zase vychvalujete Topaze a Booscop je krutipysk. Rozhodně je spolehlivější a co je hlavní i větší a to celkově. Red mutace by klidně mohla Topazu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika