Příspěvky uživatele - 122.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Do kdy vysazovat?, 14.12.2008
Zajímalo by mě, do kdy a od kdy můžu vysazovat rostliny s balem? Jestli jde vyzvednout 1,5 m vysokou thuji a přesadit ji teď v prosinci nebo v lednu, když není zamrzlé nebo počkat do jara? Děkuju za odpovědi.
Borovice u domu, 20.6.2008
U nepodsklepeného domu roste 10 let borovice cembra. Je jen 2 m od domu. Budou za 50 nebo 100 let problémy s kořeny pod barákem? Nechci nechat vyrůst krásný strom a v nejlepším ho skácet. Děkuji za rady. 
Jakého stáří se dožívají ořechy?, 19.3.2008
Roste u nás stoletý ořech, vypadá zdravě, ale obtěžuje sousedy listím. Prý je starý a může na někoho při vichřici spadnout. Průměr keře je přibližně metr. Máme za něj bojovat nebo už má stejně život za sebou?
Hlohový a bukový plot?, 19.3.2008
 Prosím o radu jak správně omladit starý 20ti letý hlohový plot vysoký 1m? Obroste když ho zkrátím u země? A 4m vysoký, také tak starý, zanedbaný bukový živý plot? Dá se výrazně zakrátit a zúžit jeho šířka? Mám obavy aby ploty můj zásah... celý příspěvek >
Starý plot z ptačího zobu, 15.3.2008
Prosím o radu jak zmladit děsně starý, ale udržovaný živý plot z ptačího zobu. Dole je řídký a holý a kmeny má do 10 cm v průměru a nahoře hezky rozvětvený 30 cm vršky. Je stříhaný na necelý metr. Z profilu dělá písmeno V. Je možné ho uříznout... celý příspěvek >
Zelené iglů, 15.3.2008
Mám doma už několik let iglů ze smutečních kočiček. Je to super, protože nemusím hlídat výšku, odpadá tvarování a v konečné výšce 2 m to bylo za 3 roky. Jednou za rok upravuji jen vnitřek a vchod. Uvnitř jsem odstranila trávu, je tam holá zem. P.S.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika