Příspěvky uživatele - 90.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za plevel a jak ho zničit?, 18.9.2017
Prakticky se týká všech plevelů, ostatně i kulturní rostlina může být plevelem, když roste tam, kde ji nechceme. Šintovačka je tahová motyka. Motyčkazín, je nejlepší herbicid, protože nezanechává nikde škodlivá rezidua, je to jakákoliv motyka.... celý příspěvek >
Co to je?, 18.9.2017
Jsi na omylu, protože blin, je ruská palačinka.
Vari převodovka DSK 317, 4.3.2015
Vy jste se pane PP asi zbláznil. Šet tisíc - za co? Tu převodovku mám taky a taky v popisovaném místě tekoucí a neni to jen moje převodovka. Viděl jsem jich celou řadu a netekly jen ty co posledních 10 let svého života nevyjely z garáže. O kroužek... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 8.11.2013
Pánové, vám všem co tak vehementně zastáváte krávoviny co se týče brždění, provozu na prudkých svazích a kluzkých cestách, by vám moje tchýně řekla: s tebu mluviť a z baranem řikať je jedno a to same.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika